کارکنان دانشگاه در کرافورد سالن به تابع با 50 درصد قدرت

میسور/Mysuru: Coronavirus ضربه دانشگاه میسور (UoM) ستاد بیش از حد, به عنوان یک کارمند مشغول به کار در کرافورد سالن آزمایش COVID-19 مثبت در روز شنبه.

به زودی پس از کارمند داشت مثبت مقامات دانشگاه sanitised و ضد عفونی محل کل و معاونت پروفسور G. Hemantha کومار دستور برای کار در 50 درصد قدرت است.

صحبت کردن به ستاره میسور های VC گفت: “به عنوان یک اندازه گیری ایمنی من به کارگردانی کارکنان مشغول به کار در VC, دفتر, ثبت, دفاتر, بررسی بخش, حساب, بخش و تمام بخش های دیگر کار از کرافورد سالن برای کار با 50 درصد قدرت تا 15 ژوئیه در حالی که بقیه 50 درصد شده اند و دستور به کار از خانه.”

اشاره به این که این دانشگاه گرفته شده و اقدامات به صورت آنلاین ترخیص کالا از فایل های, او گفت که او موضوع را بیشتر دستورالعمل به کارکنان در 15 ژوئیه پس از گرفتن توجه داشته باشید از این وضعیت است. با این حال مقامات بالا از دانشگاه از جمله خود مشغول به کار هستند از e-اداره Seva پورتال در Vijnana Bhavan در Manasagangothri او اضافه شده است.

UoM نیز محدود عمومی ورود به کرافورد سالن به مدت 10 روز از دیروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>