اپل, آی فون, برنامه تعمیر به صورت مستقل فروشگاه گسترش به اروپا و کانادا

اپل مستقل تعمیر ارائه دهنده برنامه که اجازه می دهد تا کسب و کار به خرید اصل اپل قطعات برای انجام تعمیرات آیفون بدون نیاز به تبدیل شدن به یک کامل اپل مجاز ارائه خدمات (AASP) است که در حال گسترش به کانادا و 32 کشورهای در سراسر اروپا, این شرکت اعلام کرده است. برنامه راه اندازی در ایالات متحده در سال گذشته و اپل می گوید که 140 کسب و کار با مجموع 700 مکان را امضا کرده اند تا پس از.

این برنامه مهم است زیرا آن را می دهد مغازه ها مستقل دسترسی به گواهی سیب قطعات در همان هزینه به عنوان AASPs بدون نیاز به توافق دارند که برنامه الزامات سختگیرانه تر با توجه به iFixit. قطعات اصلی و اطمینان از ایمنی و کیفیت” با توجه به اپل اما در برخی موارد محصولات خود نیستند خجالتی در مورد هشدار به کاربران زمانی که غیر واقعی مدل های مورد استفاده برای تعمیرات. این برنامه همچنین به مغازه دسترسی به منابع مانند اپل کتابخانه از دوره های آموزشی و کتابچه های راهنمای تعمیر.

پیوستن به این برنامه رایگان است اما اپل می گوید که کسب و کار نیاز به یک اپل-تکنسین های خبره برای انجام تعمیرات. یک لیست کامل از الزامات مورد نیاز برای کسب و کار در اینجا در دسترس است که عبارتند از: نیاز است که آنها را تجاری پیاده روی در محل و باید موافقت خود را با نگه داشتن اپل ابزار آموزش خدمات راهنما و تشخیص محرمانه است.

اگر چه آنها کمتر سخت تر از آن AASP توافق الزامات مستقل تعمیر ارائه برنامه مواجه اند سهم خود را از انتقاد. یک گزارش از معاون انتقاد قرارداد که اپل می پرسد مغازه به ثبت نام و منبع به نقل از iFixit مطرح شده دیگر نگرانی ها در مورد برنامه از جمله این واقعیت است که آن را محدود می کند که کسب و کار می تواند از خرید.

به عنوان به خوبی به عنوان آن مستقل برنامه تعمیر اپل همچنین می گوید آن را در ادامه به گسترش آن مجاز ارائه دهندگان خدمات برنامه است. در حال حاضر وجود دارد 5,000 AASPs در سراسر جهان با توجه به اپل و در سال گذشته سه برابر تعداد نقاط موجود در ایالات متحده در مقایسه با سه سال پیش زمانی که بهترین خرید پیوست برنامه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net