عمومی نسخه های بتا برای iOS 14 و iPadOS 14 در حال نورد از امروز و آنها را به فهرست لباس های شسته شده از ویژگی های جدید از جمله بزرگترین تغییرات در صفحه اصلی iOS است که ما دیده ایم در سال است.

این خواهد بود که اولین فرصت برای هر کسی که ثبت نام در اپل برنامه توسعه سعی کنید از سیستم عامل های جدید که ما انتظار برای دیدن در شکل نهایی در پایان این تابستان. معمول هشدارها در مورد نسخه های بتا اعمال می شود: آن را بسیار ممکن است شما تجربه اشکالات و یا اشکالات است که اپل هنوز در مراحل اتو کردن بنابراین در صورتی که برای رفتن به یک سکسکه برای شما, مطمئن شوید که دستگاه شما حمایت کردن (و یا فقط منتظر نسخه نهایی).

چه شما احتمالا متوجه است که اپل دوباره طراحی از iOS صفحه اصلی: شما هم اکنون می توانید اضافه کردن و سفارشی های مختلف “ابزارک” در علاوه بر این به برنامه و تاپیک جدید “نرم افزار کتابخانه” نمایش است که به طور خودکار سازماندهی برنامه های خود را به گروه ها و لیست ها — آن را به یک مفهوم مشابه برای آندروید برنامه کشو.

سیری واز قبل برای هر دو سیستم; آن را به یک آیکون جدید است که خواهد شد تا پاپ در پایین رابط کاربری iOS (به جای سبقت گرفتن از کل صفحه نمایش) و هم اکنون می توانید ارسال پیام های صوتی (به جای فقط دیکته پیام های متنی).

وجود دارد تعدادی از بهبود به سیستم را آسان تر برای افراد معلول از جمله یک صدای جدید-شناخت ویژگی های که از طریق آن شما می توانید گوشی خود را به گوش دادن به صداهای مختلف (آژیر doorbells و غیره.) و به شما اطلاع اگر آن آنها را می شنود.

در جای دیگر اپل با اضافه کردن سیستم گسترده تصویر در تصویر قابلیت به iOS ویدئوها و FaceTime تماس. تاپیک جدید برنامه “کلیپ” ویژگی است که اجازه خواهد داد که شما را به نصب یک قطعه نسخه از نرم افزار اگر شما فقط نیاز به دسترسی به برخی از توابع آن (یک فروشگاه برنامه پاداش برای مثال). شما در نهایت می تواند مجموعه ای شخص ثالث, خدمات ایمیل و مرورگر به عنوان پیش فرض خود را. تاپیک جدید ترجمه برنامه شبیه به Google Translate و برخی از ویژگی های جدید در پیام ها از جمله Memojis با ماسک صورت و پشتیبانی از رشته مکالمات در گروه چت. نقشه گرفتن اختصاصی دوچرخه سواری جهت و مسیر یابی امکانات برای وسایل نقلیه الکتریکی. صفحه اصلی نرم افزار در حال حاضر پشتیبانی از تشخیص چهره برای Homekit را فعال کنید دوربین های امنیتی و تطبیقی روشنایی هوشمند لامپ. صفری گرفتن یک نسخه از رمز عبور کروم از ویژگی های هشدار. به طور جدی وجود دارد فقط یک دسته از چیزهای مختلف و آنچه که مهم ترین را به شما متفاوت خواهد بود بر اساس چگونه شما استفاده از تلفن خود را.

iPadOS نیز دیده نشده و یک تن از تغییرات چشمگیر آن تا حد زیادی بر پالایش تجربه کاربر و بهبود برنامه طرح برای یک صفحه نمایش بزرگ. برخی از برنامه ها مانند عکس ها و موسیقی را ستون های فرعی جدید در حالی که تقویم دارای کنترل های بیشتری در بالای صفحه نمایش. اپل همچنین اضافه شده یک موتور جستجوی جدید را به نام جهانی جستجو برای کشیدن تا برنامه های تماس با ما و یا اسناد و مدارک و یک ویژگی به نام خط ناخوانا را تبدیل دست خط انجام شده با اپل مداد به متن تایپ شده.

iPadOS نیز قرض برخی از ویژگی های آینده به iOS 14 از جمله شخص ثالث به طور پیش فرض برنامه های گروه در iMessage و دوچرخه سواری جهت. شما قادر خواهید بود به مجموعه ای شخص ثالث به صورت پیش فرض بر روی آی پد نیز هست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de