گوگل به مدت طولانی تلاش کرد با گرفتن تولید کنندگان دستگاه برای به روز رسانی دستگاه های قدیمی تر را به آخرین نسخه از اندروید است اما این شرکت امروز اعلام کرد که آن را شروع به دیدن برخی از موفقیت با اندروید 10 دیدن سریعترین تصویب نرخ هر نسخه از آندروید.

به گفته گوگل اندروید 10 نصب شد 100 میلیون دستگاه پنج ماه پس از راه اندازی آن در ماه سپتامبر سال 2019 — 28 درصد سریعتر از آن زمان این شرکت برای رسیدن به یک شبیه نقطه عطف برای اندروید ، گوگل اعتبارات هر چه سریعتر تصویب رای دادن به پیشرفت های این شرکت ایجاد شده است در طول سال مانند آندروید Oreo پروژه سه برابر و اندیشه 10 پروژه اصلی که باعث می شود آن را آسان تر برای شرکت های سخت افزاری برای ایجاد به روز رسانی جدید.

اما در حالی که تعداد کسانی که چشمگیر, گوگل, پست, است که مهمترین آنها از دست رفته برخی از اطلاعات حیاتی مانند آنچه که در صد از دستگاه های آندروید در حال اجرا آندروید 10 — یک عدد است که مطمئن شوید که به پایین تر از گوگل خواهد بود. در واقع گوگل به طور موثر متوقف شد انتشار تفکیک درصد است که دستگاه های آندروید در حال اجرا هستند که نسخه ای از آندروید به طور کامل زیر یک شبیه اطلاعیه در ماه اوت گذشته که به عقب نگاه کرد و در اندیشه 9 پای تصویب نرخ. (در آن زمان پای اندروید نصب شده است در 22.6 درصد از دستگاه های اندروید پیش از انتشار اندروید 10.)

این اعداد نیز کم رنگ در مقایسه با اپل که در حال حاضر 81 درصد از تمام دستگاه های iOS در آخرین iOS, 13, استفاده, کمک های اپل را تقریبا کنترل کامل بر سخت افزار و نرم افزار همراه با شدت کمتری در دستگاه هایی که اپل نیاز به پشتیبانی در مقایسه با شمار تعداد گوشی های آندروید.

هنوز گوگل خوب پیشرفت و امیدوارم آن را مدیریت کند برای ادامه این روند با اندروید 11 هنگامی که آن را راه اندازی بعد از این سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de