میسور/Mysuru: با افزایش COVID-19 موارد در شهرهای بمبئی و دهلی نو در بسیاری از بیمارستان های خصوصی را آغاز کرده اند که بسته های مراقبتی برای Coronavirus بیمارانی که در خانه انزوا ارائه نظارت از راه دور توسط پرستاران و پزشکان و مراقبت های پزشکی کیت کمک خواهد کرد که شناسایی اگر وضعیت خود را بدتر. از جمله مراقبت های پزشکی کیت های آماده شده توسط محلی داروسازان هستند در خواست تعداد زیادی از مردم در حال قرار دادن در صفحه اصلی انزوا در حال افزایش است روز به روز.

به عنوان اگر به آماده شدن برای بدترین جایی که هیچ تخت در بیمارستان ها و که در آن COVID بیماران در خانه توسط پزشکان بیش از tele-مشاوره داروسازان در Mysuru خواسته شده است برای آماده سازی COVID-مراقبت از کیت عرضه می شود به بیماران است.

در دیدار با شهرستان داروسازان دیروز منطقه معاون داروهای کنترل کننده B. P. آرون پرسید: داروسازان به نگه داشتن چنین کیت آماده برای دفع. این کیت شامل یک دماسنج دیجیتال و اشباع اکسیژن متر برای نظارت روزانه از اعضای حیاتی و موثر بدن بیمار و تجهیزات خود را برای آزمون N-95 و دیگر ماسک صورت, سپر, دستکش, sanitisers oximeter پالس های فشار خون ماشین آلات و PPE کیت.

هر کیت هزینه خواهد شد یک مقدار تقریبی از Rs. 3,500 به تومان. 4,000. “دولت تصمیم خواهد گرفت که باید برای پرداخت این کیت — آیا به لوی مقدار از بیمار و یا دولت خود را خواهد پرداخت هزینه برای آنها — اما نگه داشتن آنها را آماده برای هر احتمالی در آینده” آرون گفت: داروسازان.

“خانه انزوا از کسانی که بدون عوامل خطر و کسانی که راحت و خوب خوردن ندارند و تنگی نفس باید در خانه بمانند و منزوی کردن خود در یک اتاق و با استفاده از یک حمام جداگانه. اما نظارت مورد نیاز است با آموزش حرفه ای بهداشت و درمان و برای این COVID-مراقبت از کیت لازم است,” او توضیح داد. آرون اضافه شده که در داروخانه ها باید صبر کنید برای سفارش از معاون کمیسر در فروش و عرضه از جمله کیت.

دستیار داروهای کنترل کننده Nagaraj و Nazia داروسازان N. Raghavan از Raghulal & Co., رامش, Chandragupta Jain, کومار, Babu, Arun Zakaullah و دیگران در جلسه حضور داشتند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de