COVID-19 نمونه آزمون مراکز اولیه در تمام مراکز بهداشتی و درمانی: DHO

میسور/Mysuru: این Mysuru دولت های منطقه است که به بررسی گزینه باز کردن COVID-19 نمونه آزمون مراکز اولیه در تمام مراکز بهداشتی و درمانی (PHCs) در شهرستان به عنوان عفونت رای دادن است که نشان از یک سوی شمال روند.

بهداشت منطقه افسر (DHO) Dr. R. Venkatesh به خبرنگاران گفت: در طول یک رویداد در دفتر کار خود در Nazarbad دیروز که نمونه سواب گلو گرفته خواهد شد و آزمایش های اولیه در مراکز بهداشتی به عنوان آنها را گسترده تر برسد.

“همانطور که در حال حاضر ویروسی تحقیقات و آزمایشگاه تشخیصی (VRDL) در بخش میکروب شناسی در میسور پزشکی دانشگاه و موسسه تحقیقاتی (K. R. بیمارستان) تعیین شده COVID-19 بیمارستان در KRS جاده Cheluvamba بیمارستان و آزمایشگاه خصوصی در JSS بیمارستان ها مجاز به انجام نمونه آزمون. همچنین نمونه ها جمع آوری شده و آزمایش شده در Taluk بیمارستان های دولتی,” او گفت:.

دکتر Venkatesh اضافه شده که مراحل گرفته خواهد شد برای باز کردن بیشتر سواب مجموعه و مرکز آزمون از هفته آینده. او گفت که دولت های منطقه به طور کامل بشود برای رسیدگی به افزایش در اعداد است. “در ابتدا ما تا به حال تنها یک تعیین شده COVID بیمارستان. در حال حاضر ما ESI بیمارستان KSOU فرمت مرکز در نزدیکی میسور فرودگاه در Mandakalli, B. M. بیمارستان در Hunsur جاده و Vikram Jeshta در Yadavagiri در اختیار ما به عنوان COVID-مراکز مراقبت. در مورد تعداد خوشه های بیشتر ما در حال برنامه ریزی برای تبدیل سایر امکانات دولتی مانند مهمان خانه ها به عنوان مراکز مراقبت,” او گفت:.

این DHO کنار ترس در میان Mysureans در مورد این بیماری و از آنها خواست تا به دقت و توجه. “ما بارها و بارها درخواست مردم به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود را بی ارزش به پوشیدن ماسک بارها و بارها پاکسازی و حفظ اجتماعی فاصله. گسترش عفونت می تواند محدود به حد زیادی اگر گام های اساسی را به دنبال دارد,” او اضافه شده است.

او گزارش را رد کرده و از جامعه گسترش ویروس در Mysuru. “البته این موارد در حال افزایش روز به روز پس نیز مهار مناطق. ما در حال نبرد-آماده به هر صورت وضعیت,” او گفت:.

به مناسبت, ‘کفش های دنیا’ توزیع بیش از 150 چند لایه قابل شستشو و قابل استفاده مجدد, ماسک, PPE, کیت Sanitisers و دستکش. فروشگاه مالک Ravichandra District سل افسر کنترل دکتر راوی نظارت افسر دکتر Shivaprasad آموزش بهداشت افسر S. Prakash و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر