آن را به عنوان تلاش برای گرفتن با محبوب ویژگی های ارائه شده توسط برخی از آن جوان رقبای سیسکو Webex پرده برداری کرده مجازی پس زمینه برای آن videoconferences. کاربران می توانند درخواست “blur” اثر به ماسک خود را در پس زمینه و یا جایگزینی با یکی از Webex از پیش تعیین شده تصاویر پس زمینه.

زوم محبوب ترین ویدئو کنفرانس برنامه از لحظه ای و رقبای گوگل دیدار و مایکروسافت تیم اجازه می دهد تا به کاربران برای آپلود خود را سفارشی تصاویر برای پس زمینه صفحه نمایش.

Webex گره خورده است یکی از قدیمی ترین بازیکنان در ویدئو کنفرانس فضا. آن را در سال 1995 تاسیس شد و به دست آورد توسط سیسکو در سال 2007 به قیمت 3.2 میلیارد دلار است. آن را در درجه اول استفاده می شود به عنوان یک برنامه کسب و کار و تمرکز بر روی شرکت های, به جای شخصی مشتریان است اما افزایش امکانات موجود در آن freemium نسخه در طول زمان افزایش تقاضا برای جلسات از راه دور.

در هفته های اخیر گوگل و مایکروسافت شروع به گرفتن تا زوم; Microsoft رشد کرده آن تیم برنامه روزانه 75 میلیون کاربر فعال این شرکت اعلام کرد در ماه آوریل است. و گوگل گفت: پاسخگویی به تازگی با پیشی گرفتن 100 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه.

مانند آن رقبای Webex دیده است یک افزایش شدید در استفاده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با افراد بیشتری مشغول به کار و تحصیل در خانه است. این شرکت اعلام کرد در ماه آوریل آن سه برابر متوسط تعداد جلسه به 25 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de