Mysuru گزارش هشت COVID-19 مرگ و میر 83 موارد مثبت در یک روز

میسور/Mysuru: Mysuru گزارش 83 Coronavirus موارد مثبت و 8 مرگ و میر دیروز (11 جولای) که تایید شده است توسط رسانه های دولتی بولتن صادر شب گذشته. تجمعی موارد مثبت در Mysuru می ایستد در 773 و تعداد فعال موارد 360.

برای اولین بار وجود داشته است هشت مرگ و میر در یک روز گذشته ، قبلی روز تعداد مرگ ایستاده بود در 20 و با آخرین هشت مرگ و میر در کل تعداد زیادی از مردم از دست دادن زندگی در Mysuru رفته تا 28.

به گفته معاون کمیسر (DC) Abhiram G. Sankar روزانه رسانه بولتن آخرین شب آن مرحوم در حال 42-سال-مرد نزدیک Shankara Mutt, 71 ساله نر از Chamaraja Mohalla, 76 ساله نر از Ramakrishnanagar, 55 ساله نر از مندی Mohalla, 68 ساله نر از Rajivnagar, 68 ساله نر از Rajkumar جاده در Sathagalli, 58 ساله نر از Dwarkanagar در مندیا و 56 ساله زن از Rathan سینگ در خیابان مندی Mohalla اینجا.

78 نفر در خانه قرنطینه: دارد تعداد بیشتری از افرادی که تحت مراقبت های پرستاری در خانه های خود را از در بیمارستان خصوصی در شهر.

به عنوان دولت مجاز است بدون علامت در افراد تحت مراقبت های پرستاری در خانه قرنطینه را دریافت کرده است پاسخ خوب و با توجه به بولتن توسط دولت های منطقه در روز شنبه از 360 COVID مثبت افراد 78 از آنها تحت مراقبت های پرستاری در خانه قرنطینه و 24 تحت درمان در بیمارستان های خصوصی. باقی مانده 258 مثبت افراد بستری در COVID بیمارستان.

لیست جدید مهار مناطق: با توجه به رسانه بولتن DC دیروز ذیل جدید مهار مناطق در Mysuru. Cauvery ناگار پشت JSS دندانپزشکی کالج در Bannimantap, 3rd اصلی, 11th صلیب در Tilak ناگار Vasantha نگر در Bogadi 2 مرحله در نزدیکی L&T در نزدیکی خرس قطبی Ice Cream Parlour در Jayalakshmipuram 3rd اصلی ردی پیچیده در SBI جاده اصلی در نزدیکی Surya نانوایی در Hebbal, Sawday جاده در مندی Mohalla, 6th صلیب B-بلوک در Mahadevapura زیتون اقامت در بامبو بازار زیتون اقامت در Vijayanagar 2 مرحله Veene Sheshanna جاده 5th عبور گلوله در نزدیکی نمایشگاه در K. R. Mohalla, Hosa Bandikeri 2nd عبور از نزدیکی Nanjumalige دایره KHB مستعمره در نزدیکی Vijaya بانک در Hootagalli D. Subbaiah جاده در نزدیکی سابق MLA M. K. Somashekar خانه Kamatageri 1 صلیب در مندی Mohalla, Dr. Nasira مراقبت های بهداشتی در Syed Abdul Rehman جاده در Udayagiri, Gokulam 3 مرحله در نزدیکی Aditya بیمارستان, 11th صلیب در Gangotri طرح در نزدیکی Bisilu Maramma معبد 2nd, اصلی, 5th صلیب در Lokanayaka نگر پشت اد بیمارستان 19th, اصلی, 4th عبور از نزدیکی K. D. دایره در Vijayanagar 2 مرحله در نزدیکی Alada مارا در Ramakrishna ناگار 4 اصلی 9th صلیب در Vidyaranyapuram, Krishnamurthypuram 4th, صلیب, 10th صلیب پشت Al-بدر مسجد در Rajivnagar 2 مرحله و Gangothri آپارتمان در نزدیکی Kukkarahalli دریاچه در Saraswathipuram.

Chamarajanagar برای اولین بار می بیند COVID مرگ

همسایه منطقه Chamarajanagar دیدم اول آن COVID مرگ دیروز پس از مرگ 58 سال بود که اعتراف کرد در کللگل Sub-Division بیمارستان.

مرحوم بستری در بیمارستان در جولای 8 با مشکلات تنفسی و گلو او را به مایع جمع آوری شد و فرستاده شده برای COVID آزمون. اما فرد گذشته خود را قبل از گزارش آزمایشگاه وارد شده است.

به عنوان گزارش آزمایشگاه تایید او به COVID مثبت این بخش در بیمارستان که در آن مرحوم بستری شد sanitised و مهر و موم شده و پزشکان و پرستاران که او را تحت درمان و مرحوم اعضای خانواده و کسانی که با او در تماس بوده اند قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>