Travancore خانواده سلطنتی برنده Padmanabha Swamy معبد مورد SC

دیوان عالی کشور حل و فصل 9-سال نبرد بین سابق خانواده سلطنتی و دولت کرالا.

دهلی نو: دیوان عالی کشور صبح امروز طرفه با سابق Travancore خانواده سلطنتی برای مدیریت و کنترل Anantha Padmanabha Swamy معبد در کرالا است. حل و فصل نه سال اختلاف بالا دادگاه ژانویه 2011 قضاوت کرالا دادگاه عالی که تا به حال حکم داد که دولت باید بیش از این کنترل از معبد از اعتماد رهبری سابق خانواده سلطنتی است.

“خدا بزرگ را غالب شد. می گویند بیشتر در مورد آن را پس از رفتن را از طریق تمام حکم گفت:” شاهزاده خانم Gowri Lakshmibai از Travancore خانواده سلطنتی به زودی پس از قضاوت. جانبازان در اعداد بزرگ و توزیع شیرینی قبل از قرن ششم معبد در ایالت کرالا تریواندروم. برخی از جانبازان بودند حتی دیده گریه قبل از معبد. کرالا دولت با استقبال از حکم.

“ما ملزم به حکم. ما همیشه به دنبال Apex حکم دادگاه در متن و روح” گفت: دولت Devaswom وزیر Kadakampally Surendran. معبد شات به محل موردتوجه وتماشای عموم پس از بالا دادگاه در ماه مه سال 2011 دستور موجودی دقیق از مقالات در معبد خزانه که مدتها شایعه به برگزاری بسیار زیاد ثروت.

زمانی که پنج نفر از آن شش خزانه شناخته شده به عنوان ‘Kallara’ در Malayalam شد باز در خط با دستور دادگاه و گسترده گنج از طلا و دیگر اشیاء گرانبها کشف شد. تخمین زده شد که ارزش ذاتی گنج به مبلغ بیش از Rs. 90,000 کرور. یکی از vaults, ‘Kallara B’ می تواند باز نمی شود و باز از همان بعدها در حالت تعلیق نگه داشته توسط دادگاه راس.

در اوت 2012, ارشد, مدافع Gopal Subramaniam منصوب شد Amicus Curiae (از دادگاه) توسط دیوان عالی کشور است. Subramaniam ارائه حجیم گزارش قبل از دادگاه در مارس 2014 وی از سوی مامورین جدی سوء مدیریت از معبد با اعتماد و indicting خانواده سلطنتی در سایت های مختلف می شمارد.

معبد تحت کنترل یک اعتماد به رهبری سابق سلطنتی خانواده تا آوریل 2014 زمانی که دادگاه بالا توسط راه حیاتی موقت به منظور تحویل آن به مدیریت چهار عضو کمیته تحول اداری به ریاست یک قاضی منطقه.

حقوقی پیدایش اختلاف نهفته در توافقنامه الحاق (توافق) امضا شده بین پادشاهان Travancore با دولت هند در سال 1949 توسط آن دولت شاهزاده از Travancore بخشی از اتحادیه.

ماده هفتم قرارداد ارائه شده است که دولت از Padmanabha Swamy معبد باید انجام منوط به کنترل و نظارت حاکم Travancore توسط یک اجرایی منصوب حاکم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>