شما می توانید Watch Dogs 2 به صورت رایگان بر روی کامپیوتر در حال حاضر

یوبی سافت به شما اجازه شما از گرو در اوردن یک کپی رایگان از باز جهان نرم شبیه ساز Watch Dogs 2 برای PC در حال حاضر فقط با ورود به حساب Uplay. به مانع کپی خود را از سال 2016 بازی سر به این صفحه یوبی سافت وب سایت که در آن شما خواسته می شود برای ورود به سیستم در. هنگامی که شما انجام شما یک پیام است که شما با موفقیت ادعا بازی و که آن را به زودی نشان می دهد تا خود را در Uplay کتابخانه. این معلوم نیست چه مدت سادگی در جریان خواهد بود, هر چند, بنابراین شما ممکن است بخواهید به پرش در مقابله هر چه زودتر به جای بعد.

یوبی سافت قبلا گفتم این بازی خواهد بود ارائه شده به صورت رایگان اگر شما به تماشای آن یوبی سافت رو به جلو دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه بودند و وارد Uplay. اما مشکلات فنی مانع برخی از مردم از این ادعا به سادگی. یوبی سافت نیست فقط بازی های ویدئویی شرکت به تجربه مسائل فنی با فروشگاه; حماسه فروشگاه بازی رفت برای بیش از هشت ساعت در زمانی که آن را ارائه Rockstar Grand Theft Auto V به صورت رایگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>