گوگل در حال گردش است در ویژگی های امنیتی جدید خود در گوگل ملاقات تصویری سرویس چت برای جلسات برگزار شده توسط آموزش و پرورش مشترکین این شرکت اعلام کرده است. تغییراتی که با توجه به اثر را به بیش از 15 روز به این معنی است که کاربران ناشناس نمی قادر خواهد بود برای پیوستن به جلسات برگزار شده توسط G مجموعه برای آموزش و پرورش یا G مجموعه سرمایه گذاری برای آموزش و پرورش مشترکین. یک کاربر ناشناس است که هر کسی که وارد حساب کاربری گوگل این شرکت می گوید.

ویژگی های جدید به نظر می رسد طراحی شده برای جلوگیری از “zoombombing” که در آن کاربران غیر مجاز اتصال به جلسات و اخلال آنها را با شوک پخش ویدئوها و یا پرتاب توهین. ZDNet اشاره می کند که به عنوان درس های مدرسه منتقل شده اند حاضر با توجه به همه گیر, برخی از دانش آموزان به اشتراک گذاشته اند لینک کلیک کنید برای کلاس های خود را و خواسته اند pranksters آنها را مختل کند به این امید که آنها را مجاز به ترک زود هنگام.

گوگل تنها شرکتی است که تا به حال برای مقابله با این مشکل است. زوم که در آن عبارت “zoombombing” می آید از است معرفی طیف وسیعی از امنیت و حفظ حریم خصوصی بهبود و سعی در افزایش امنیت و پایان دادن به این عمل است. با اخیر خود 5.0 به روز رسانی, برای مثال, آن اجازه دهید کاربران به سرعت قفل جلسات حذف شرکت کنندگان و محدود کردن به اشتراک گذاری و همچنین تبدیل کلمه عبور در به طور پیش فرض برای اکثر مشتریان به محدود که می تواند دسترسی به جلسات خود.

در آن اطلاعیه گوگل می گوید که تنظیمات امنیتی روشن خواهد شد در به طور پیش فرض برای آموزش مشتریان و تنها راه به نوبه خود آنها را به تماس با G مجموعه پشتیبانی به طور مستقیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de