تماشای با دوستان به ارمغان می آورد از راه دور Netflix پخش احزاب به تلویزیون اپل و دستگاه های Roku

با حرکت تئاتر توقیف و مردمی هنوز گیر در خانه با توجه به همه گیر مشاهده از راه دور, حزب, خدمات, شات در محبوبیت اجازه دادن به دوستان و اعضای خانواده همگام فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از خانه های خود. اما تقریبا همه از این خدمات تنها بر روی کامپیوتر — دقیقا رضایت بخش ترین راه برای تماشای یک فیلم است. اما یک برنامه جدید به نام دیده بان با دوستان طراحی و توسعه توسط Caavo (شرکت پشت high-end Caavo مرکز کنترل از راه دور جهانی) وعده را که همان تجربه به Roku و تلویزیون اپل دستگاه های.

به تماشای با دوستان برنامه در دسترس در iOS, آندروید, و به عنوان یک برنامه افزودنی Chrome است و آنچه شما می خواهید استفاده کنید برای ایجاد تماشای سکس گروهی با چسباندن یک لینک مستقیم به Netflix بکشد نشان می دهد و یا فیلم شما می خواهم به تماشای. به طور مشابه, مهمانان استفاده از این برنامه برای پیوستن به حزب و پس از آن “سازمان دیده بان با دوستان به طور خودکار شناسایی Roku خود را و یا تلویزیون اپل به بازی نشان می دهد برای شما.”

علاوه بر این تماشای با دوستان ویژگی های ساخته شده در چت در موبایل برنامه بنابراین شما می توانید به دوستان خود و یا اعضای خانواده در حالی که با بهره گیری از فیلم و یا نشان می دهد.

وجود دارد چند هشدارهای: هر مهمان نیاز خود را Netflix بکشد حساب و تلویزیون اپل کاربران را مجبور به نصب Caavo همراه برنامه به نگه داشتن همه چیز در همگام سازی (اگر چه شما لازم نیست که به یک Caavo مالک به استفاده از با دوستان). در حال حاضر آن را فقط کار می کند با Netflix بکشد اگر چه Caavo می گوید که آنها به دنبال گسترش به دیگر خدمات به زودی.

اما اگر شما بوده ام به دنبال یک راه برای گسترش سازمان دیده بان خود را احزاب به اتاق نشیمن خود را با دوستان, به نظر می رسد مانند یک خوبی (و در حال حاضر تنها) گزینه ای در شهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum türktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme