پانزده ایالت و واشنگتن دی سی اعلام کرده اند که آنها به دنبال خواهد داشت کالیفرنیا منجر به تعویض همه سنگین و کامیون ها و وانت ها و اتوبوس ها بیش از در حال اجرا در برق, در چه چیزی می تواند یکی از مهم ترین تلاش ها برای کاهش مضر موتور دیزلی آلودگی در ایالات متحده است. آن را نیز می تواند یک بزرگ توسعه در مبارزه برای عدالت زیست محیطی به دلیل انتشار گازهای گلخانه ای از دیزلی خودروهای تجاری نامتناسب آسیب, سیاه, اسیایی, و Latinx جوامع است.

کشورهایی که موافقت نامه را امضاء همراه با Washington, DC عبارتند از: کالیفرنیا, کانکتیکات, کلرادو, هاوایی, مین, مریلند, Massachusetts, New Jersey, New York, کارولینای شمالی, اورگان, پنسیلوانیا, رود آیلند, ورمونت و واشنگتن است.

منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره (کربوهیدرات) اعلام کرد در اواخر ماه ژوئن که همه کامیون و وانت باید صفر-انتشار توسط 2045 با نقاط عطف در طول راه. دولت قبلا اعلام یک قانون در سال 2018 است که می گوید سازمان های حمل و نقل باید خرید تمام برقی و اتوبوس شروع در 2029.

این بند از ایالت و ناحیه کلمبیا در حال موافقت با اهداف مشابه و آن را به طوری که “100 درصد از تمام رسانه های جدید و سنگین فروش خودرو صفر و انتشار وسایل نقلیه تا سال 2050 با موقت هدف از 30 درصد صفر-انتشار و فروش خودرو در این دسته از وسایل نقلیه در سال 2030” به گفته فرماندار نیویورک ،

توافق است و نه از نظر قانونی الزام آور است. اما کالیفرنیا شده است به یک رهبر در هل دادن انرژی پاک وسایل نقلیه قدمت آن به وسیله نقلیه سواری ابتکار این پیشگام در 1990s است که کمک به ارمغان بیاورد اتومبیل های برقی در ایالات متحده است. بیش از یک دوجین متحده در حال حاضر به دنبال کالیفرنیا سرب بر صفر-انتشار مسافر وسایل نقلیه.

نقش دولت به عنوان یک تولید گازهای گلخانه ای استاندارد-حامل مطرح شده در بالا در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تصدی به عنوان رئیس جمهور. با وجود این واقعیت است که بشریت در برخورد با رشد بحران آب و تهمت صرف سه سال کار به عقب محیط زیست حمایت و کشیده ایالات متحده در خارج از پاریس آب و هوا خبر داد. در ماه مارس او نورد امضا اقتصاد سوخت استاندارد از باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری بود که به معنای سنگ بنای مبارزه با افزایش جهانی تولید گازهای گلخانه ای. کالیفرنیا در پاسخ به عقبگرد با گرفتن چهار خودروسازان به توافق برسند به طور پیوسته افزایش استاندارد است که شبیه به آنچه اوباما در سازمان حفاظت محیط زیست و اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی در محل قرار داده.

دایملر تسلا ولوو و چین BYD در حال کار در الکتریکی سکوهای بزرگ و راه اندازی مانند Chanje, ورود, نیکولا و Rivian (که ساختمان 100,000 برقی تحویل وانت برای آمازون) برقی کامیون یا وانت در آثار به عنوان به خوبی. برقی اتوبوس در حال حاضر در جاده ها با تشکر از شرکت BYD و کالیفرنیا Proterra.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de