چگونه به پشتیبان گیری از جیمیل

شما ممکن است تغییر شغل و یا شاید شما تصمیم به توقف استفاده از یک ایمیل خاص حساب و یا شاید شما فقط می خواهید یک کپی از تمام ایمیل های خود را فقط در مورد. هر چه دلایل خود را, آن را یک ایده بد را به بالا و صادرات خود را به جی میل و دیگر حساب های گوگل با استفاده از Google Takeout از ویژگی های. در واقع شما می توانید حساب خود را به عقب به طور منظم است که یک عمل خوب در کل.

یک توجه داشته باشید: اگر شما پشتیبان گیری از حساب شرکت شما ممکن است دریابید که شرکت خود را غیر فعال Takeout. وجود دارد برنامه های شخص ثالث است که می گویند که آنها می توانید به Gmail خود را, اما شما باید بررسی سیاست های شرکت خود را قبل از شما آنها را امتحان کنید.

چگونه به عقب Gmail:

  • رفتن به myaccount.google.com
  • تحت حریم خصوصی و شخصی با کلیک بر روی “مدیریت داده ها و شخصی.”
  • در پایین حرکت به “دانلود حذف یا ایجاد یک طرح داده های خود را.” با کلیک بر روی “اطلاعات خود را دانلود کنید.”
Data & Personalization settings
  • این شما را به Google Takeout صفحه. انتخاب جعبه کنار جیمیل و هر گونه برنامه های دیگر شما می خواهید به بازگشت به بالا. (توجه داشته باشید که برخی از سرویسها دارای دکمه های با برچسب “فرمت های مختلف.” با کلیک بر روی آن دکمه فرمت را انتخاب کنید که در آن اطلاعات خود را دانلود خواهد شد.) سپس بر روی دکمه “مرحله بعدی.”
Google Takeout options
  • به تصمیم می گیرید چگونه شما می خواهید برای دریافت داده های خود را با کلیک بر روی فلش زیر “روش تحویل” برای دیدن گزینه های خود را, از جمله ایمیل یک لینک دانلود و یا اضافه کردن آن را به شما Drive, Dropbox و یا OneDrive.
  • شما همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا برای صادرات فقط یک بار یا هر دو ماه (تا یک سال) و شما می توانید با انتخاب نوع فایل و حداکثر اندازه. (در صورتی که فایل بزرگتر از اندازه خود را حداکثر آن جدا خواهد شد به چند مگس.) پس از شما انجام می شود ساخت خود را انتخاب بر روی “ایجاد صادرات است.”
Google Takeout settings
  • صادرات خود را شروع خواهد شد. آماده به صبر کنید; این ممکن است روز را به پایان برساند. شما همچنین می توانید با کلیک بر روی “لغو صادرات” و یا “ایجاد یکی دیگر از صادرات است.”
Export progress

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>