Kobo را $99.99 نیا جدید آن است entry-level e-reader

Kobo معرفی یک مطلب جدید-سطح e-reader را به صف خود را از $99.99 نیا که اسلات در زیر $119.99 کلارا HD مدل (که چسبیده در اطراف). در حالی که هر دو مدل دارای 6 اینچ صفحه نمایش نیا را 20 دلار صرفه جویی با کمی بدتر مشخصات در چند زمینه در مقایسه با آن کمی گرانتر خواهر و برادر.

به طور خاص نیا کمی پایین تر-صفحه نمایش با وضوح (212 ppi در مقابل 300 ppi در کلارا HD) یک استاندارد نور پس زمینه (در مقابل کلارا HD رنگ متوسط-تغییر گزینه) و وزن آن 8 گرم (حدود یک چهارم از یک اونس) سنگین تر است. به کلارا HD و همچنین دارای یک رنگ به پایان برسد در حالی که نیا نمی کند.

اما نسبت به Kobo خود محصولات کمتر است و مهم تر از چگونه نیا مسابقات در برابر آمازون Kindle صف. و در حالی که $99.99 نیا هزینه 10 دلار بیشتر از آمازون $89.99 ورود به سطح روشن شدن آن را ارائه می کند بهتر بنگ برای جفتک انداختن خود را. پایه Kindle هنوز متاسفانه با وضوح کم صفحه نمایش (در 147 ppi) ارائه می دهد و فقط نیمی از ذخیره سازی نیا (که دارای 8GB حافظه پردازنده در مقابل 4GB در سال 2019 روشن شدن).

آن را سخت تر انتخاب در مقایسه با آمازون آخرین مدل Paperwhite هر چند که مسابقات نیا در ذخیره سازی شده حتی بهتر از 300 ppi صفحه نمایش ارائه می دهد و IPX8 ضد آب. در $129.99 آن را به طور قابل توجهی گران تر از یا نیا یا کلارا HD, اما آن را به طور منظم می تواند در بر داشت در فروش برای به عنوان کم به عنوان $84.99 که باعث می شود انتخاب کمی سخت تر است.

Kobo نیا در دسترس خواهد بود در ماه جولای 21st, با preorders امروز شروع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>