به بیرون درز Gmail طراحی مجدد ادغام چت, دیدار و سند همکاری در یک مکان

گوگل به ظاهر بزرگ Gmail طراحی مجدد در کار است که می تواند به شما اجازه همکاری با همکاران و کار در Google Docs و Google دیدار همه بدون خروج از Gmail. تصاویر به بیرون درز از طراحی مجدد خال خال شد در وب سایت گوگل برای Google Cloud بعدی ’20: OnAir رویداد توسط کاربر توییتر Tahin رحمان (از طریق اندروید پلیس).

در طراحی مجدد وجود دارد در حال حاضر زبانه برای ایمیل, چت, اتاق ملاقات. چت tab به نظر می رسد شما را به مکالمات خود را با مردم در حالی که اتاق به نظر می رسد فضاهای مبتنی بر موضوع گفتگو شبیه به شل کردن کانال. این دیدار با تب خود را نشان می دهد آینده گوگل ملاقات و جلسات و پیشنهادات خود را برای که شما ممکن است بخواهید برای تماس با. (این دیدار با تب ممکن است نگاه آشنا — گوگل در حال حاضر در ماه ژوئن اعلام کرد که آن را در آینده به جیمیل در iOS و Android apps.)

دیگر اسلاید نوشته شده توسط Rahman نشان می دهد که شما قادر خواهید بود برای قرار دادن یک مکالمه و Google Doc در کنار هم در حالی که در جی میل اجازه می دهد شما را به همکاری در سند و بحث در مورد آن را در زمان واقعی است. شما ظاهرا حتی قادر به دیدار با گوگل چت تصویری پنجره در تصویر-در-تصویر حالت در بالای همه است که به شما اجازه بحث در مورد پروژه های در یک تماس در حالی که هنوز در چت و سند در مقابل شما:

در ماه ژانویه گزارش شد که گوگل با هدف متحد کردن آن در محل کار ابزار و برنامه های پیام رسانی تحت یک برنامه تلفن همراه به نظر می رسد ممکن است این اسلاید به بیرون درز نشان می دهند میوه های که نیروی کار. از آغاز COVID-19 گیر این شرکت به سرعت در حال تقویت آن ابزار همکاری از جمله تغییر علامت تجاری Hangouts دیدار به گوگل دیدار با اضافه کردن ویژگی های جدید به ملاقات (و آن را رایگان برای همه) و تبدیل Hangouts چت برای کاربران سازمانی به گوگل چت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>