نیویورک: در ایالات متحده دولت لغو آن تصمیم بحث برانگیز به لغو خارجی ویزای دانشجویی که دوره حرکت آنلاین با توجه به کروناویروس یک قاضی فدرال روز گذشته گفت.

دانشگاههای هاروارد و MIT با حمایت تعدادی دیگر از موسسات گرفته بود اقدام قانونی علیه این حرکت که ما مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام کرد در ماه جولای 6.

“دولت توافق کردند به فسخ” این تصمیم به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه اجرای دستور قاضی آلیسون Burroughs گفت: در کوتاه شنیدن.

هاروارد و MIT قبلا خواسته بود که دادگاه برای جلوگیری از سفارش توسط یخ است که دانش آموزان باید کشور را ترک کنند اگر کلاس های خود را تنها به صورت آنلاین و یا انتقال به یک مدرسه ارائه حضوری شهریه.

این اقدام به عنوان یک حرکت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تحت فشار قرار دادن موسسات آموزشی است که در حال اتخاذ یک محتاط رویکرد به بازگشایی میان COVID-19.

دانشگاه ها در طرح دعوی در دادگاه خود گفته بود که به منظور صدمه خواهد دانش آموزان شخصی و مالی است. وجود دارد بیش از یک میلیون نفر از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده برای 2018-19 سال تحصیلی با توجه به Institute of International Education (IIE).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de