واتساپ رفت برای نزدیک به یک ساعت

واتساپ رفت برای آن 2 میلیارد کاربران اوایل امروز. سرویس مسائل آغاز شده و در حدود 4ساعت همکاران و مانع از کاربران واتساپ از ارسال و یا دریافت پیام بر روی این سرویس برای حدود یک ساعت. WhatsApp نرم افزار هنوز هم باز است اما یک اتصال حلقه نمایش داده شد در حالی که این سرویس با تجربه مسائل.

Facebook متعلق به واتساپ به ندرت تجربه خدمات قطع و این اولین بار است که عمده قطع برق برای بیش از یک سال است. واتساپ رفت کنار Instagram و Facebook در سال گذشته برای حدود دو ساعت قبل از خدمات ترمیم شد.

Facebook نازل شده در اوایل سال جاری که واتساپ در حال حاضر 2 میلیارد و کاربران از 1.5 میلیارد دلار و 1 میلیارد کاربر در سال 2018 و 2016 بود. برنامه چت محبوب است در سراسر بسیاری از کشورها در اروپا و در هند و برزیل.

در بیانیه ای به آستانه WhatsApp اظهار داشت که “ما در حال آگاه باشید که برخی از مردم در حال حاضر با داشتن مشکل با ارسال پیام و ما در حال کار برای بازگرداندن WhatsApp برای همه به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

به روز رسانی 14 July 4:45PM ET: واتساپ بازگشت آنلاین.

به روز رسانی, جولای 14th, 5:35PM ET: بیانیه اضافه شده از WhatsApp.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>