لایکا جدید M10-R بسته 40 مگاپیکسل سنسور

Leica اعلام کرده است که جدیدترین نوع آن M10 فاصله یاب های M10-R. روی M10-R بصری شبیه به قبل M10 و M10-P مدل با همان طراحی کلی و دست زدن. آنچه متفاوت است که در زیر هود به طور خاص جدید 40.89-مگاپیکسل سنسور CMOS. شبیه به 40 مگاپیکسل سیاه-و-سفید سنسور موجود در M10 Monochrom جدید تراشه دارای یک جهش قابل توجهی در وضوح بیش از 24-سنسور مگاپیکسلی در M10 و M10-P. M10-R در دسترس خواهد بود در ماه جولای در سیاه و سفید و یا نقره ای برای $8,295.

به عنوان آن است که هنوز هم یک M10 در هسته آن M10-R بدن همان, همان, صفحه نمایش لمسی, همان رابط همان باتری همان پردازنده و همان آرام شاتر به عنوان M10-P. جدید خود را با سنسور دارای یک محدوده ISO از 100 تا 50,000 و لایکا ادعا می کند که آن یک به دو متوقف می شود بهتر است محدوده دینامیکی از 24 مگاپیکسلی با سنسور. مانند دیگر M10 مدل R فاقد هر نوع تابع ضبط ویدئو آن را ساخته شده در Wi-Fi و با این نسخهها کار با لایکا را FOTOS برنامه گوشی های هوشمند.

The back LCD screen of the Leica M10-R display its 40 megapixel resolution option

من تا به حال یک فرصت برای استفاده از M10-R پیش از اعلام امروز و همانطور که انتظار می رود این شاخه درست مانند هر دیگر مدل M10. لایکا را rangefinders نظر گرفته شده نه برای توانایی های فنی خود را, اما نه برای تجربه آنها را فراهم هنگام گرفتن عکس. برای بسیاری از افراد از جمله خودم که تجربه می تواند بسیار خسته کننده در ابتدا به عنوان M10-R فاقد امکانات مدرن مانند فوکوس اتوماتیک و خودکار پیشرفته-گزینه های قرار گرفتن در معرض. هنگامی که شما تبدیل به عادت کرده اند به فاصله یاب سبک تیراندازی و تمرکز M10-R می توانید پاداش با تصاویر زیبا با یک نگاه خاص به آنها.

با وجود M10-R را با وضوح بسیار بالاتر دوربین در عمل فقط به عنوان سریع به عنوان دیگر مدل M10 و هیچ تاخیر قابل ملاحظه هنگام بررسی یا زوم کردن در عکس های روی صفحه نمایش ال سی دی. این تصاویر را بزرگتر دندانه در ذخیره سازی خود را به عنوان یک نمونه تصویر JPEG حدود 12 مگابایت و یک فایل RAW DNG است و بیش از 40 مگابایت.

این M10-R است که در حال حاضر پنجمین نوع از M10 خط (M10 M10-P M10-D و M10 Monochrom همه هنوز هم در دسترس است) راه اندازی شد پس از سال 2017 و این شرکت با اشاره به آن به عنوان “اوج” از صف. آیا این بدان معناست که M10-R آخرین M10 ما را ببینید قبل از لایکا می کند دقیق تر طراحی وصله پینه کردن باقی مانده است دیده می شود. اما در حال حاضر آن را نشان دهنده دیجیتال نهایی فاصله یاب تجربه کنید.

عکاسی توسط دن Seifert / آستانه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر