رئیس جمهور تهمت فقط آن را سخت تر برای جلوگیری از خط لوله جدید

رئیس جمهور تهمت امروز gutted ملی سیاست های زیست محیطی عمل یک حرکت است که بسیاری از طرفداران محیط زیست نگران آن را سخت تر برای مردم را به می گویند که چگونه پروژه های زیربنایی آنها را تحت تاثیر قرار. قوانین جدید با سرعت بالا اجازه برای پروژه های زیربنایی بزرگ مانند خطوط لوله و بزرگراه ها توسط کوتاه زیست محیطی فرایند بررسی.

محیط زیست بررسی های طراحی شده به شکل اگر یک پروژه را به طور قابل توجهی تغییر محیط اطراف این پروژه در برخی از راه. این روند می تواند در سال و شامل مطالعات علمی, شدید, تحلیل و زمان برای اظهار نظر در مورد پیشنهادات. قوانین جدید برای اولین بار پیشنهاد شده در ژانویه محدودیت زمانی برای محیط زیست بررسی به مدت دو سال — حتی اگر این فرایند اغلب طول می کشد دو بار به عنوان طولانی است. این تغییرات نیز اجازه می دهد پروژه های است که در درجه اول بودجه فدرال برای دور زدن محیط زیست بررسی ها در کامپیوتر است. تجدید نظر در قوانین نیز مجوز آژانس های فدرال به چشم پوشی از تغییرات آب و هوایی در هنگام ارزیابی های خود را.

“این پیشنهاد تاثیر می گذارد تقریبا هر تصمیم مهم ساخته شده توسط دولت فدرال است که بر محیط زیست” وزیر کشور سابق و نفت و گاز لابی دیوید برنارد گفت: به رئیس جمهور زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی تغییرات پیشنهادی در ماه ژانویه است. “من آن را باور خواهد بود که مهم ترین deregulatory پیشنهاد شما در نهایت پیاده سازی,” او گفت:.

NEPA کمک قبایل بومی آمریکا و خط لوله مخالفان امن اخیر پیروزی. یک قاضی فدرال مارس تصمیم گرفت که US Army Corps of Engineers, تجاوز NEPA در اعطای مجوز برای داکوتای دسترسی به خط لوله در اوایل این ماه دستور خط لوله به تعطیل در انتظار محیط زیست بررسی است. خط لوله مخالفان با موفقیت اظهار داشت در سال 2018 است که توسعه دهندگان از Keystone XL pipeline نقض NEPA.

در حالی که امروز این تغییرات را تحت تاثیر قرار نمی خط لوله تصمیم گیری است که در حال حاضر ساخته شده طرفداران محیط زیست و وکلای مدافع استدلال می کنند که آن را تبدیل به سخت تر برای مردم را به مسابقه اصلی جدید زیرساخت های پروژه در آینده است.

“[تهمت] و دولت او را بدون توجه به تاثیر اقدامات خود را بر ما آسیب پذیر — که در حال حاضر سبب شیوع آلودگی و عدم دسترسی به بهداشت و درمان نژادپرستی ساختاری و محیطی دیگر بی عدالتی,” مصطفی سانتیاگو علی, دانشیار سابق مدیر سازمان حفاظت محیط زیست از محیط زیست و عدالت امروز در بیانیه ای گفت. “این حرکت است که بی عاطفه و بی پروا. واقعا که ساده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نهایی قوانین در طی یک رویداد در آتلانتا. “ما مدعی امریکا افتخار میراث به عنوان یک ملت از سازندگان و یک ملت است که می توانید همه چیز انجام می شود چرا که با این وحشتناک موانع که در مقابل ما قرار داده شما نمی تواند آن را انجام می شود مهم نیست که چقدر خوب شما بود,” او گفت:.

قوانین جدید ستایش توسط موسسه نفت آمریکا اما انتظار می رود به چالش کشیده می شود در دادگاه توسط گروه های زیست محیطی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>