جهان وارکرفت را متوقف خواهد کرد شارژ 15 دلار برای تغییر جنسیت و شما حتی نمی نیاز به خرید گسترش

از سال 2009 بلیزارد اجازه داده است بازیکنان خود را به تغییر جهان وارکرفت شخصیت جنسیتی — اگر آنها حاضر به پرداخت $15 برای امتیاز. اما 11 سال بعد کولاک احساس می کند که “این پیام حق” به درخواست بازیکنان برای پرداخت به تغییر جنسیت شخصیت خود را. این شرکت در حال برنامه ریزی برای حذف این مدت طولانی شارژ و کولاک در حال حاضر می گوید شرف شما حتی نمی خواهد که به پرداخت $40 برای آینده Shadowlands گسترش به مبادله جنس.

John Hight از تهیه کننده اجرایی برای Shadowlandsگفت یوروگیمر در مصاحبه اخیر خود که گسترش خواهد اجازه دهید شما جنسیتی تعویض به صورت رایگان با استفاده از در بازی سلمانی برای مرد و زن که قبلا مورد استفاده برای تغییر دیگر ظاهر فیزیکی برای آواتار خود را از جمله ویژگی های صورت و مدل موهای.

در مصاحبه ای با یوروگیمربلیزارد نشان داد که آینده گسترش خواهد حذف هزینه مورد نیاز برای تغییر شخصیت خود را به جنسیت اشاره است که بازیکنان نیاز به خرید Shadowlands برای دسترسی به آن علاوه بر جدید رنگ پوست و اقوام برای بازی World of Warcraft‘s شخصیت انسانی.

در واقع کولاک در اصل پیشنهاد این چیزی است که می تواند وصله. “این چیزی است که ما به راحتی می توانید hotfix … آن چیزی است که ما قصد داریم در Shadowlands خود” Hight گفت. اما بلیزارد در حال حاضر می گوید آستانه که بازیکنان را مجبور به خرید Shadowlands; پچ را هر دو از این ویژگی های قابل تنظیم در دسترس به هر کس که آیا آنها اضافه خواهد شد قبل یا بعد از گسترش و انتشار است “هنوز در حال تعیین می شود.”

بلیزارد در ابتدا اعلام کرد که اتهام بازیکنان به تغییر شخصیت خود را به ظاهر از جمله جنسيت در BlizzCon 2008. بسیاری از طرفداران ناراحت شدند در اعلام و احساس بلیزارد بود پیدا کردن راه های جدید برای شارژ بازیکنان پول اضافی خارج از هزینه اشتراک مورد نیاز برای بازی World of Warcraft. بلیزارد پس از آن-تولید کاردانی لی جرقه استدلال در سال 2008 که به دلیل اتهام برای سفارشی کردن ابزار “به طوری که مردم آن را انجام نمی در هر روز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de