Blackmagic اعلام 12K دوربین برای $9,995

Blackmagic Design اعلام کرد که برای اولین بار 12K دوربین Ursa Mini Pro 12K. این یک رزولوشن بالاتر از نسخه موجود Ursa Mini Pro که شاخه های در 4.6 K; مدل جدید دارای یک 12288 x 6480 سوپر 35 سنسور قادر به گرفتن 12K فیلم در 60 فریم در ثانیه 8K در 110 فریم در ثانیه و نابود و لگدمال 4K فوق العاده 16 در 220 فریم در ثانیه.

این دوربین با استفاده از PL mount برای سازگاری با طیف گسترده ای از بالا پایان سینما, لنز, اما می توان آن را تعویض برای EF کانن و نیکون F مانت. ویژگی های دیگر عبارتند از ساخته شده است در فیلتر ND و USB-C 3.1 Gen 2 گسترش پورت برای انتقال سريعتر اطلاعات به external Ssd ها.

هیچ 12K تلویزیون بدیهی است پس از این دوربین لزوما طراحی شده برای پروژه های است که در واقع توان در 12K. به جای Blackmagic می گوید پیکسل های اضافی می تواند کمک به تولید پاک کننده تصویر در 8K یا 4K از طریق downsampling و همچنین اجازه دادن به شما محصول پس از تولید بدون از دست دادن وضوح. Blackmagic خود DaVinci Resolve نرم افزار قادر به ویرایش 12K فیلم در حالی که دوربین ساخته شده است در فشرده سازی می توانید فروشگاه, 4K, 6K و 8K نسخه در یک بار به صورت فوری صادرات.

این یک روش مشابه به Blackmagic جیب سینما دوربین 6K که همچنین با استفاده از با وضوح بالا و سوپر 35 سنسور است اما طراحی شده به صورت 4K و یا پروژه های HD. Ursa Mini Pro 12K است بسیار گران قیمت دوربین, البته, و نشسته بصورتی پایدار و محکم در عرصه محصولات است که تنها در فیلم و تلویزیون حرفه ای را در نظر خرید یا اجاره.

که گفت:, در $9,995 قیمت نیست فصل برای چیزی که واقعا یک رقیب مستقیم. Blackmagic می گوید آن را در دسترس در سراسر جهان در اواخر این ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر