دیجیتال کلاس های آموزش با SVM به پل دانشجو و شکاف

میسور/Mysuru: Sharada Vidya Mandir (SVM), Sri Jayachamarajendra PU, کالج, Mysuru است انجام دیجیتال کلاسهای آموزشی به آموزش و پرورش ارائه راه حل به دانش آموزان از طریق آن ویدیو جدید-ضبط digitalised کلاس. تکنولوژی باید مورد استفاده در چنین شرایط دشوار (COVID-19) است که می تواند یک راه حل ساده برای تعدادی از دانش آموزان که می تواند تحصیل کرده و با ماندن در خانه امن و مطالعه است.

شکاف بین معلمان و دانش آموزان پل است با کمک از فن آوری در SVM. در این درس تصویری-ضبط و آپلود به Google drive و قابل اشتراک گذاری لینک از ویدئو فرستاده شده است به دانش آموزان است.

این سیستم ارتباطی با دانش آموزان توسط کاربر (دانش آموزان) و معلم پسند. دانش آموزان می توانند با دانلود و تماشای این ویدئو هر زمان که آنها می توانند و همچنین تکرار آن را برای هر گونه توضیح. این روش کمک می کند تا دانش آموزانی که نمی توانیم از Wi-Fi, اینترنت و یا حضور در کلاس های آنلاین و همچنین کمک می کند تا دانش آموزان در مناطق روستایی که برق و اینترنت مسائل.

گروه واتساپ

در این راستا SVM نیز با تشکیل یک CET NEET و JEE گروه واتساپ که در آن دانش آموزان دریافت خلاصه MCQs و پاسخ کلیدی به صورت روزانه و پیشرفت دانش آموزان اغلب در بررسی تماس تصویری و بحث با معلمان بیش از تماس گفت: C. ساغر Chakravarthy اقدام اصلی از Sharada Vidya Mandir.

آموزش دیجیتال متفاوت از سنتی و چهره به چهره آموزش. اهمیت معلم بودن وجود دارد و ذهنی در حال حاضر با دانش آموزان حداقل در صفحه نمایش کامپیوتر خود و یا تلفن همراه است که مهم تر از هیچ چیز گفت: یک دانش آموز از موسسه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>