جنگل بخش اصطبل ساخت و ساز در Nagarahole ESZ

میسور/Mysuru: در کارناتاکا جنگل بخش متوقف شده ساخت یک واحد مسکونی در زمین های کشاورزی در Kabini افتاده آینده تحت Nagarahole زیست حساس منطقه (ESZ) پس از گمانه زنی های گسترده ای که از آن می توان برای ساخت یک رفت و آمد مکرر. اخطار صادر شده به صاحب زمین های کشاورزی که در آن ساخت و ساز انجام شد و مقامات آن گفت: به نظر نمی رسد به یک واحد مسکونی برای یک خانواده است.

Mahesh کومار مدیر Nagarahole ببر رزرو دیروز گفت که یک تغییر وجود دارد زمین-استفاده از الگوی کشاورزی و باغبانی برای ساخت و ساز. طبق پیش نویس اطلاع رسانی از ESZ چنین تغییرات زمین-استفاده از الگوی مجاز و مالک صادر شده است یک هفته زمان برای پاسخ.

ساخت و ساز می افتد نه تنها در ESZ از Nagarahole رزرو ببر اما در یک نوار از زمین است که آن را متصل با Bandipur. گفت: زمین های کشاورزی در N. Belathur ایجاد کرد نیز بخشی از میسور فیل رزرو مطلع در سال 2002.

سابق PCCF (حیات وحش) گفت: این منطقه حیاتی برای حیات وحش حیوانات برای دسترسی به آب آشامیدنی و ساخت و ساز نیز مانع حرکت حیات وحش از Bandipur به Nagarahole و برگشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>