عمومی ورود به V. V. Puram, Vijayanagar ایستگاه های پلیس محدود

میسور/Mysuru: ورود عموم به V. V. Puram و Vijayanagar ایستگاه های پلیس محدود شده به عنوان یکی از پرسنل پلیس در هر دو ایستگاه های پلیس باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

اولیه مخاطبین از دو پلیس قرار داده شده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه و COVID تحت تاثیر قرار یو بستری COVID بیمارستان. برای جلوگیری از گسترش این ویروس در هر دو ایستگاه های پلیس شده اند با اسپری ضد عفونی کننده و به طور کامل sanitised.

ورود دروازه های هر دو ایستگاه های پلیس بسته شده و ورود عموم به هر دو ایستگاه های محدود شده است. تنها شکایتی که جدی در طبیعت خواهد شد پذیرفته شده در کیوسک نصب شده در ورودی از هر دو ایستگاه های پلیس.

پرسنل پلیس خدمت در پلیس دو ایستگاه به کارگردانی شده به پوشیدن ماسک و دستکش دست قبل از ورود به ایستگاه های پلیس و دستور داده شده است تا به اجباری حفظ فاصله اجتماعی در حالی که مشغول به کار است.

به عنوان تعدادی از COVID موارد مثبت در حال افزایش است روز به روز در منطقه بیشتر پرسنل پلیس در حال انقباض ویروس. به تازگی یک آزمایشی Dy.SP و یک آشپز کار برای ارشد IPS افسر تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>