Netflix بکشد دهه گذشته تبدیل یک ویدیو و اجاره, راه اندازی, به جریان پادشاه. دهه آینده را ببینید مدیران انجام همه چیز را در قدرت خود را برای حفظ تاج و تخت.

دیروز Netflix بکشد خود را اعلام کرد درآمد سه ماهه دوم به سرمایه گذاران و مدیران زیادی را صرف تماس پرداختن به آنچه که آنها برنامه ریزی برای چند سال آینده از جمله ادامه داد: بین المللی توسعه و بلند پروازانه شرط در محتوای جدید. در حالی که برخی از مدیران ممکن است بازی فروتن در مورد فتح خود را برنامه Hastings نمی خجالتی و دور از تمایل Netflix به پرچم در حال اهتزاز است که باعث می شود مردم را فراموش کرده ام در مورد هر کس دیگری.

“ما می خواهیم به بسیاری از بازدید که هنگامی که شما به Netflix بکشد شما فقط می توانید از آمار به آمار به آمار و هرگز به فکر می کنم در مورد هر یک از این سایر خدمات” هیستینگز گفت: در تماس است. “ما می خواهیم به توان اولیه خود را بهترین دوست شما. و البته گاهی اوقات وجود دارد همیلتون و شما در حال رفتن به رفتن به شخص دیگری خدمات فوق العاده, فیلم, اما برای اکثر ما می خواهیم به یکی که همیشه شما خشنود.”

در این مرحله Netflix یک بنیادی جریان خدمات. با نزدیک به 200 میلیون مشترک در سراسر جهان و به طور مداوم در حال رشد آن را یکی از چند streamers که بسیاری از مردم به عنوان یک ثابت در خانه های خود. فقط بیش از چند سال پیش بود که تا حدی به دلیل Netflix یکی از عمده تنها streamers ها در دسترس است. هنگامی که آن را به طور عمده Netflix و Hulu مردم به Netflix به عنوان محل “آنها استفاده می شود به تماشای آنچه که آنها از دست رفته در شبکه های دیگر” تازه ضرب co-مدیر عامل شرکت Ted Sarandos گفت: در همان تماس بگیرید. محتوای اصلی شروع نکردیم تا سال 2013 و نمی انتخاب کنید تا به صورت جدی تا بعد.

Netflix هنوز سرب بر رقبای خود اما فضا کاملا تغییر کرده است از اوایل روز. دیزنی به علاوه طاووس و HBO حداکثر باید تمام راه اندازی شد. فردا همه دسترسی عمده نام تجاری جدید در حال حاضر که ویاکام و CBS یکی از شرکت دوباره. Hulu تحت دیزنی, کنترل است که تحت یک جراحی کشیدن صورت. مردم بدانند که در آن آنها می خواهند به صرف پول خود را و وقت خود را. پس از آن وجود دارد متفاوت جریان سیستم عامل خارج از سنتی سرگرمی رقبا که Netflix بکشد به رقابت با زمان و توجه مانند حرکت یا کشش ناگهانی, Facebook و YouTube.

هنوز Hastings گفت که او نمی متمرکز بر رقابت است. حتی اگر مردم ترک Netflix به, به اتمام, دیگر, خدمات, Hastings به گفته تحلیلگران او اعتماد به نفس مردم هرگز برای خوب است.

“این همیشه موقت” هیستینگز گفت: صحبت کردن به Netflix را بوسیله اسباب گردنده یک کلمه استفاده شده در صنعت برای توصیف زمانی که مشترکین لغو اشتراک خود را. “آنها در حال رفتن به می آیند. ما می خواهیم مردم را به دریافت یک طعم و مزه از Netflix [و]ما امیدواریم که آنها اقامت برای 50 سال اما اگر آنها را رها کردن ما فکر می کنم آن را همیشه موقت است.”

بخش بزرگی از Netflix رویکرد به کاهش آن بوسیله اسباب گردنده رای می آید از محتوای آن است. تحت Sarandos’ چشم ناظر و قدرتمند تیم اجرایی هالیوود استعداد — Netflix تبدیل خود را از جایی که مردم در نهایت به تماشای AMC را Breaking Bad به streamer “که در آن آنها می آیند به ما برای مورد علاقه خود را نشان می دهد” Sarandos گفت: در تماس است.

اگر Netflix است که “تلاش برای تبدیل شدن به بیشتر خود را رفتن به مقصد” برای همه مورد علاقه شکل از سرگرمی های این سرویس به گسترش آن ارائه شده است. پس از شروع با پرستیژ نوشته سری مانند خانه از کارت نارنجی سیاه و سفید جدید و Unbreakable Kimmy Schmidt, Netflix در حال حاضر تولید تلویزیون واقعیت نشان می دهد, رقابت, سریال, انیمیشن, مستند, استندآپ کمدی و فیلم های متحرک. این فقط در مورد ساختمان با نام تجاری; آن را در مورد تولید هر چیزی و همه چیز را به مشترکین می خواهید.

که شامل محتوایی است که مدیران مانند Sarandos نیست علاقه مند در حال توسعه و حتی پنج سال پیش. در سال 2015 Sarandos صحبت در مورد “نوع یکبار مصرف ماهیت واقعیت” برنامه نویسی در یک سرمایه گذار در کنفرانس به عنوان گزارش شده توسط بلومبرگ. وی افزود: در آن زمان که آن را “اساسا نمی زیادی از عمر مفید طولانی,” ذکر “از آن شده است یک دسته برای ما است.” در حال حاضر Sarandos اتحادش را تغییر لحن خود را. Netflix است که همه در unscripted برنامه نویسی و تلویزیون واقعیت — و اعداد ذکر شده توسط Sarandos به نظر می رسد به آن را به بالا. (Netflix نیست انتشار عمومی شماره برای همه از برنامه نویسی خود را به طوری که آن را سخت برای برخی می گویند.)

اما دو نفر از Netflix بکشد اخیر تلویزیون واقعیت نشان می دهد کف گدازه و بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به برخی از آن “بیشترین بازدید تا کنون” Sarandos گفت: در تماس است. قبل از کف گدازه و بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به, نشان می دهد, مانند عشق کور است و دایره تحت سلطه فرهنگ پاپ گفتگو Netflix تمدید هر دو برای دو فصل بیشتر سمت راست دروازه. Sarandos اضافه شده است که بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به فقط به عنوان محبوب ترین ها در ژاپن آن را به عنوان در ایالات متحده آمریکا و به عنوان Netflix تلاش می کند برای پیدا کردن مطالب است که به خوبی دریافت در سراسر جهان آن را نشانه خوبی از آنچه انتظار می رود. Sarandos گفت: به همان اندازه در تماس با این استدلال که “بزرگترین انگیزه برای سرمایه گذاری در واقعیت و unscripted نیست که این یک صرفه جویی در هزینه تولید” بلکه “چگونه مهم آن در زندگی مردم است.”

“اگر ما در حال تلاش برای تبدیل شدن به بیشتر از خود رفتن-به-مقصد برای سرگرمی به چشم پوشی از یک فرم از برنامه نویسی است که نوع غالب پخش احمقانه خواهد بود از ما” Sarandos گفت.

Netflix نیز شرط بندی بزرگ در فرانچایز است که ممکن است کمک به کتابخانه خود را در رقابت با دیزنی NBCUniversal, WarnerMedia و ViacomCBS باور نکردنی به خوبی از IP. چهار نفر از Netflix, محبوب ترین فیلم ها یا به طور فعال در حال توسعه دنباله و یا پایان با اتاق به اندازه کافی برای عاقبت: Chris Hemsworth را استخراج مارک والبرگ را Spenser, محرمانه, ساندرا بولاک , پرنده جعبهو رایان رینولدز’ 6 زیرزمینی. امروز Netflix اعلام کرد 200 میلیون دلار فیلم جاسوسی از Avengers: Endgame مدیران و جو Anthony Russo طراحی شده است که به عنوان یک حق رای دادن ساز.

فیلم های پرفروش و حق پخش که همچنین شامل نشان می دهد مانند غریبه همه چیز پول دزدی و همه چیزنه تنها در آورد مشترکین, اما آنها نگه داشتن مردم مشغول اند. استخراج و Spenser محرمانه بودند تماشا 99 میلیون و 85 میلیون حساب به ترتیب در چهار هفته اول انتشار با توجه به بلومبرگ. داشتن دسترسی به IP و ساختمان franchises کلیدی برای Netflix بکشد آینده و حتی ممکن است برخی از فلاپ, Hastings گفت: او را “هیجان زده است که ما در حال گرفتن این خطرات.”

“تد برنامه های بزرگ برای آینده صرف میلیاردها فیلم و [تلویزیون] سریال و انیمیشن” هیستینگز گفت. “ما بسیاری از مکان ها برای قرار دادن پول است. ما قطعا با تمرکز بر ایجاد franchises.”

مشکل این است که هر کس دیگری است که میلیاردها دلار هزینه بیش از حد. Netflix بکشد می خواهد به حکومت در دهه آینده و شرکت در یک موقعیت خوب. اما دیزنی به علاوه در حال رشد است در سرعت های باور نکردنی, WarnerMedia سرمایه گذاری همه چیز را به HBO Max و سایر خدمات در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به گرفتن توجه و دور از Netflix بکشد. Netflix بود غیر قابل انکار پادشاه از دهه گذشته و در حال حاضر آن را باید به مبارزه برای حفظ این تاج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de