صنعتی بدن به دنبال قدرت لایحه اتهام ثابت چشم پوشی

میسور/Mysuru: چندین صنعتی انجمنهای شهر را به دادگاه تجدید نظر ساندرلند به چشم پوشیدن اتهام ثابت در صورتحساب قدرت و برای تبدیل صورتحساب از تجاری به صنعتی.

در یک یادداشت ارائه شده به ساندرلند MD Manohara M. Bevinamara در اینجا به تازگی Mysuru انجمن صنایع (MIA)رئیس جمهور Vasu پیشین MLA خواست ساندرلند به تبدیل تمام خیاطی, تمیز کردن خشک قبل از مطبوعات و پست فشار صنایع چاپ پرس کارخانه های تولید آرد و نانوایی واحدهای و صنعتی اتصال LT-5 دسته و همچنین گسترش قدرت لایحه کمک به آنها برای مستند دوره است. او همچنین به دنبال ساندرلند به شرایط موجود صنعتی گواهینامه یا UDYAM شماره ثبت در عبور COVID-19 ثابت اتهام کمک به صنایع است.

پس از دریافت نامه ساندرلند MD Manohara M. Bevinamara مطمئن صنعتگران که ساندرلند خواهد تسریع روند چشم پوشی از اتهام ثابت در صورتحساب برق صنایع و همچنین تبدیل دسته از تجاری به صنعتی به عنوان هر یک KERC سفارش.

دفتر حامل صنعتی بدن — P. Vishwanath, Satyendra, Suresh Kumar Jain, Manjunath N. Satish, Ameer Vagh و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>