توییتر تایید کرد که در آن حذف یک کمپین تصویری جمهور تهمت به حال بازتوییت شنبه بیش از یک کپی رایت شکایت. این Linkin Park آهنگ “در پایان” برجسته بود در پس زمینه تصویری که شامل تصاویری از رئیس جمهور تهمت و گزیده ای از سخنرانی مراسم تحلیف خود.

“هر کپی رایت ما, سیاست ما در پاسخ به معتبر کپی رایت شکایت ارسال شده به ما توسط مالک کپی رایت و یا نماینده مجاز” توییتر سخنگوی گفت: در یک ایمیل به آستانه در روز یکشنبه.

گروه توییتی شنبه بود که به دنبال “متوقف و دست بردارد” است که آن را تا به حال نه مجاز استفاده از آن آهنگ در فیلم “Linkin Park نیست و تایید نمی مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اعلان کپی رایت شده و ارسال شده به سازمان های غیر انتفاعی ابتکار شفافیت لومن پایگاه داده.

کاخ سفید و معاون رئیس ستاد ارتباطات و دن Scavino توییتی تصویری شب جمعه و رئیس جمهور تهمت رسمی توییتر را بازتوییت کرد این شنبه. این پاسخ است که دیگر قابل مشاهده بر روی رئیس جمهور خوراک توییتر اما Scavino اصلی جیر است و هنوز هم زندگی می کنند که از صبح روز یکشنبه (منهای تصویری).

این اولین بار نیست توییتر اقدام علیه یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها بیش از یک کپی رایت شکایت. ماه گذشته آن را معلول چهار دقیقه کمپین تصویری است که شامل تصاویری از جورج فلوید, مینیاپولیس مردی که 25 ماه مه پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او. Facebook و Instagram حذف پست ها از سیستم عامل خود که ویژه این ویدئو. رئیس جمهور نامیده می شود حذف “غیر قانونی” در یک صدای جیر جیر اما توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی پاسخ داد: “درست نیست و غیر قانونی نیست. این کشیده شد چرا که ما یک شکایت DMCA از دارنده کپی رایت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال دیگر توییتهایی پرچم توییتر که در آن گفت: فرار گرفتار آن محتوای سیاست. در ماه مه پلت فرم رسانه های اجتماعی اضافه شده یک برچسب به یک صدای جیر جیر که در آن تهمت و هشدار داد “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:” چون توییتر گفت: جیر نقض سیاست خود را در برابر ستایش خشونت است. یک ماه ژوئن توییت توسط رئیس جمهور شامل doctored تصویری نشاندار شده به عنوان “دستکاری رسانه ها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net