چگونه Mysuru را خط مقدم COVID بیمارستان است که به مبارزه با بیماری همه گیر

در خط مقدم از Mysuru نبرد در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید بیمارستان منطقه یا آنچه که در حال حاضر به نام تعیین شده COVID-19 بیمارستان در KRS جاده که در آن بیش از 250 تخت در حال محفوظ است برای COVID بیماران.

این بیمارستان برای اولین بار توسط Mysuru دولت های منطقه برای درمان بیمارانی که آزمایش مثبت در ماه مارس زمانی که وجود دارد افزایش در موارد با توجه به گسترش عفونت از ننجنگود مبتنی بر جايزه Generics. شیوع بیماری تحت درمان قرار گرفت به عنوان یک خوشه مورد و بیش از 90 بيمار تحت درمان round-the-clock اینجا.

پس از اولیه سنبله و بهبود تمام بیماران دوباره به بیمارستان پشت در بود با تمرکز بسیاری از موارد گزارش در یک روز به صورت روز. در حال حاضر این بیمارستان دارای حداکثر سطح خود رسیده و دیگر بیمارستان ها و COVID امکانات مراقبت های شناسایی شده اند که مسئولیت رسیدگی به بزرگ عفونت رای دادن.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 200 نفر در بیمارستان و بیش از 50 تخت شده اند می باشد برای مواقع اضطراری. وزارت بهداشت و درمان است deputed مجموعه ای از پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی درمانی به درمان بیماران در اینجا است که کار در شیفت.

نذر برای پایان دادن به همه گیر

پس از گذراندن خاص ثابت روز در بیمارستان پزشکان و کارکنان در زیر قرار داده شده 14 روز در قرنطینه که در آن خود را سواب گلو نمونه های جمع آوری شده و آزمایش شده است. تنها در صورتی که تست منفی آنها اجازه رفتن به خانه تنها به پشت در محل کار پس از یک استراحت کوتاه.

از ماه مارس پزشکان وزارت بهداشت افسران و مقامات دولت نشسته اند و از آن زمان به عنوان یک چالش برای غلبه بر این بیماری همه گیر. آن لحظه ای که پزشکان کشیده تا جوراب خود را و در زمان بسیار مهم در تصمیم گیری برای شروع درمان است. با در نظر گرفتن گسترش عفونت به عنوان یک چالش پزشکان و کارکنان بهداشتی درمانی مشغول به کار خستگی ناپذیر.

پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی برای بیش از 8 تا 10 ساعت در کشش پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان همچنان به مراقبت از بیماران. در حال حاضر بیش از 70 نفر جان خود را از دست داده اند با توجه به همه گیر و پزشکان با توجه به آنها تلاش خود را برای صرفه جویی در زندگی می کند.

نمایی از بیمارستان پس از تاریک. در حال حاضر وجود دارد بیش از 200 نفر در اینجا با 50 تخت محفوظ است برای موارد اضطراری است.

ICMR دستورالعمل

به عنوان وجود دارد بدون واکسن در دسترس به عنوان در حال حاضر بیماران در حال درمان طبق دستورالعمل صادر شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR). “ما هنوز مطمئن شوید که چه درمان ما باید به بیماران در ابتدا. ما شروع به دنبال از طریق متون برای پیدا کردن پاسخ. ما تصمیم گرفتیم که ما باید شروع anti-retroviral درمان. بعد از این هم گنجانده شد در ICMR دستورالعمل” یک پزشک درمان بیمار در بیمارستان گفت: ستاره میسور.

این تیم از پزشکان در بیمارستان شامل پزشکان مقیم پزشکی و بیهوشی افسران پزشکی و دانشکده پزشکی (استاد reader و یا مدرس دانشگاه) و بعد از فارغ التحصیل پزشکی دانش آموزان و کارآموزان برای درمان COVID-19 بيمار. کارورزان رشته پزشکی بیش از حد شده برای وظیفه وجود دارد.

در داخل بخش اورژانس

در داخل بخش اورژانس و پزشکان پوشیدن آبی تجهیزات حفاظت فردی تنها با چشم قابل رویت در پشت عینک. پس از ورود هر بیمار شخصا نظارت و اطلاعات وارد شده در بیمار log book. اعضای حیاتی و موثر بدن خود را ثبت و قبلی ورق ها بررسی می شود. “پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی باعث می شود ما احساس چسبنده. ما باید به صحبت می کنند بلندتر و ارتباط با بیمار دشوار می شود گاهی” دکتر اضافه شده است.

با توجه به Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar از بیمارانی که آزمایش مثبت بسیاری از آنها از محدوده شهر. “همه تخت را تامین اکسیژن خطوط لوله و اختصاصی پلنت راه اندازی شده است, پشت, بیمارستان,” او گفت: در حالی که پرداختن به دیدار با منطقه وزیر S. T. Somashekar انتخاب نمایندگان و مقامات شهرستان در روز گذشته ،

بیمار رژیم غذایی

همراه با درمان بیمار رژیم غذایی بیش از حد مراقبت گرفته شده است. ISKCON Mysuru (انجمن بین المللی کریشنا آگاهی) شده است مجاز توسط دولت به تامین غذا برای بیماران است. بهداشتی مواد غذایی آورده شده است در ظروف مخصوص نصب شده بر روی سفارشی وسایل نقلیه و عرضه شده است به بيماران سه بار در روز جدا از تنقلات شب و اواخر شب تنقلات.

برنامه رژیم غذایی است همانطور که در نمودار صادر شده توسط دولت است که خواسته است دولت های منطقه به ارائه کیفیت و مواد غذایی مغذی در زمان به عنوان پیشنهاد شده توسط متخصصان.

هنگامی که یک بیمار می میرد

هنگامی که یک بیمار می میرد در بیمارستان تمام لوله تخلیه و کاتتر در بدن مرده را برداشته و هر سوراخ سوراخ یا زخم (ناشی از برداشتن کاتتر, تخلیه, لوله, و یا در غیر این صورت) ضد عفونی و بدن و لباس پوشیدن و با نفوذ ناپذیر مواد. بعد بدن بی سر و صدا از چرخ به پشت بیمارستان که در آن پیچیده شده است ضد نشت بدنه پلاستیکی کیسه.

یک بدن مرده در اغلب مایعات مانند بزاق و خلط و خون تراوش کردن و این می تواند یک منبع از ویروس. این است دلیل که چرا وجود دارد دستورالعمل های روشن در مورد نحوه رسیدگی به اجساد مردگان. در حال حاضر مجالس ترحیم هستند تا حد زیادی کار حرفه ای آموزش دیده که خود را محافظت شده توسط PPE. بستگان مجاز به دیدن مرده با حفاظت کافی اما لمس کردن, بوسیدن پذیر نیست.

دفع زباله

همه استفاده می شود و کتانی خاکی به کار گرفته شده است با احتياطات استاندارد را در biohazard کیسه و سطح خارجی کیسه ضد عفونی با محلول هیپوکلریت. پزشکی زباله به کار گرفته شده است و دفع مطابق با زباله پزشکی مدیریت قوانین. وسایل نقلیه پس از انتقال بدن به هولوکاست همراه با دفن کارکنان decontaminated.

آخرین مراسم

مراسم مذهبی مانند خواندن از مذهبی اسکریپت, پاشیدن آب مقدس و سایر last rites که نیازی به لمس کردن بدن مجاز است. یک رویکرد علمی است که به تصویب رسید برای سوزاندن و یا دفن بدن بدون تاخیر.

به درستی هدایت دفن و ضد عفونی دفن گودال تضمین شده است به طوری که هیچ ویروس گسترش یافته است. به عنوان هولوکاست درجه حرارت نزدیک به 1000 درجه C که قطعا جان ویروس. وجود خواهد داشت هیچ شکافی از COVID-19 مرده بدن. خاکستر نمی مطرح هر گونه خطر و مانند آنها می تواند جمع آوری شده برای انجام last rites.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum türktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Bozdurma