Logic In Concert - Fairfax, VA

منطق ندارد اینترنت — به طور خاص رسانه های اجتماعی: توده های مردم که با ارسال پیام های نفرت در مورد او نامناسب گروه ترکان و مغولان از افرادی که احساس قدرت می گویند “برو خودت را بکش” به کسی که آنها خیال به اندازه کافی بزرگ بود بیچهره. و منطق بهتر شناخته شده خارج از صحنه نمایش به عنوان سر رابرت Bryson سالن دومنیست یک غریبه به بوسیله اسباب گردنده از نظرات که قدرت رسانه های اجتماعی; آن چه او به نام خود او به من می گوید رسیدن به مردم که در آن آنها با قرار دادن موسیقی خود را به صورت رایگان آنلاین. “من در تولد اینترنت مدرن. من در تولد رسانه های اجتماعی,” او می گوید: زمانی که ما صحبت کردن در تلفن. چرا که او به فروش می رسد میلیون ها پرونده است و توسط بسیاری از مردم را اندازه گیری یکی از بزرگترین هنرمندان در جهان در حال حاضر او را تبدیل به یکی از کسانی که بیچهره مردم است. و او می داند که چگونه معروف او است هر چند به نظر می رسد به او احساس کمی ناراحت کننده به بحث در مورد. (“من نفرت اصطلاح” مشهور است.’ آن را بسیار آزار دهنده است,” او می گوید و من به او اعتقاد دارند.)

اما او در صحبت کردن به من در مورد آن در حال حاضر به دلیل هال تصمیم گرفته است به عقب بر گردیم در رسانه های اجتماعی. او را امضا منحصرا به Twitch که در آن او به جریان بارگیری در این هفته برخی از مجموعه ای از تعداد ساعت در هفته — که او به من اطمینان او را به راحتی تجاوز نمی کند. “من نه این رپر مرد, مرد,” او می گوید. “من فقط یک nerd. من عاشق بازی های ویدئویی است.” که تعجب آور نیست نه واقعا نه زمانی که شما در نظر بگیرید که چگونه از نزدیک دنیای رپ و بازی شده اند تا با هم بیش از سی سال گذشته. “من خوش شانس به اندازه کافی به میلیون ها نفر از طرفداران و پیروان. پس از آن است که یک همکاری بزرگ,” او می گوید. “من قصد دارم به چشم های جدید برای خدمات خود را, آنها در حال رفتن برای آوردن پول به حساب بانکی من و من فقط شوخی.” اما او نه; او به من می گوید او در مقابله با Twitch به ارزش هفت چهره.

حتی پس از هال می گوید: او نه انجام آن را برای پول است. او در جریان بود در Twitch به هر حال می گوید او شده است یک کاربر فعال از سال 2015 یا 2016. دیگر قرعه کشی بزرگ برای او است Twitch را اعتدال به طور کلی راه شما می توانید خود را سفارشی جریان چت برای جلوگیری از هر گونه نفرت شما ممکن است از مردم فقط توقف در. “من فکر می کنم آن را قدرتمند پلت فرم است که اجازه می دهد تا به من برای ارتباط با طرفداران من در بهترین راه ممکن است. و مطمئن ترین راه ممکن برای کسی در موقعیت من” او می گوید: شاید کمی خود آگاهانه.

این یک اصل از توییتر است که بیشتر پیروان شما از این بدتر را تجربه استفاده از سایت است چرا که مردم شروع به دیدن شما به عنوان بیشتر از یک مجموعه از خنده دار توییتهایی تر به عنوان یک فرد. بقیه رسانه های اجتماعی است به همان شیوه به دلیل پویایی داشتن یک زیر نیست که در سراسر سیستم عامل های مختلف. (اصطلاح تاثیر گذار به عنوان شما ممکن است به یاد بیاورید که پلت فرم خنثی است.) بنابراین سالن نشده جذاب است. “به یاد داشته باشید مردان در سیاه و سفید? من می خواهم که کمی بیگانه” او می گوید: از فعالیت های رسانه های اجتماعی است چرا که او دارای یک تیم در حال اجرا آن را برای او هر چند او به آنها بگویید که چه به پست. او 2,347 خوانده نشده پیام های متنی در تلفن کسب و کار. (خود را “تلفن همسر” را به عنوان او به تماس های خود را در دستگاه دیگر تا به امروز است.) حرکت یا کشش ناگهانی هال می گوید: رفتن به بهشت.

“این محل که در آن اگر شما می خواهید برای ارتباط برقرار کردن با من, شما در حال رفتن به آن را انجام,” او می گوید. او مصمم است که با کشش است برای رفتن به یک محل برای او و طرفداران خود را به استراحت. “من قصد دارم به حرکت یا کشش ناگهانی, داشتن بحث های سیاسی. من قصد دارم به حرکت یا کشش ناگهانی, کمک به مردم پس از آنها تا به حال یک روز از اعتراض و یا بحث های سیاسی باز کردن از پیچ و بخندید و لبخند بزنید. و اگر شما می خواهید بدانید که چگونه من احساس می کنم در مورد شما گوش دادن به موسیقی است.”

به من به نظر می رسد مانند سالن تغییر چرخ دنده ها. “من اعلام بازنشستگی من از موسیقی به دلیل آن را به یک نقطه که در آن من احساس مجبور مانند من تا به حال به انجام برخی از چیزهایی که” او می گوید. “و این چیزی نیست که روی برچسب ساخته شده من احساس می کنم که در راه است. من این کار را انجام به خودم چون من چنین یک تاجر و من هل دادن خودم به آستانه جنون.” حتی او می گوید ترک موسیقی و جریان در حرکت یا کشش ناگهانی است که به صراحت و نه یک مرحله جدید از زندگی خود را.

“من فکر می کنم اگر من گفت:” آره این یک عصر جدید ” و این همه گه شما می توانید آن را در تیتر و آن را مانند آن را صدا کولر,” او می گوید. “اما آن را مانند, البته, این دوران جدید است, اما من نمیخوام من خودم را فریب دهد. من یک نوازنده هستم من همیشه یکی است. من هنوز میخوام مانند رپ در آهنگ هایی که احتمالا نمی آمد.”

پس از آن یک دوره جدید. اما آن جدید است. این کشش را با ایران همکاری منحصر به فرد با یک نوازنده; این همان نوع از معامله که سازندگان مانند بن “DrLupo” Lupo و Imaine “Pokimane” Anys اند. سالن مقابله با Twitch نیز تنها آخرین اذعان که موسیقی بزرگ است در سایت. پس از همه گیر, حرکت یا کشش ناگهانی بوده است معاشرت دی جی و نوازندگان که تور و نشان می دهد که لغو شده است و آن را تبدیل به چیزی از یک hub برای کسانی که سازندگان و طرفداران خود را. ورود رسمی همکاری با کسی که در Twitch جامعه احساس می کند مانند یک حرکت بسیار منطقی.

به طور طبیعی, سالن اولین شریک زندگی جریان خواهد داشت انتشار آلبوم. او برنامه ریزی شده به زندگی در 5 بعد از ظهر اقیانوس آرام در روز سه شنبه, جولای 21st — که در آن او می تواند اکران هیچ فشارنهایی خود LP (و یا پس او می گوید) پیش از انتشار آن در 24. اگر شما از طرفداران منطق لحن در. شما نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن او را آنلاین در هر نقطه دیگری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de