قدرت افکار مثبت را نمی توان انکار کرد حتی اگر گاهی اوقات آن را می تواند به نظر می رسد کمی مانند یک کلیشه زمانی که شما می شنوید که مردم در مورد آن صحبت. من اینجا هستم تا به شما بگویم که کلیشه یا نه ذهنی و فیزیکی مزایای مثبت فکر یک راه اثبات شده به شما بیشتر اعتماد به نفس خود را بهبود اعتماد به نفس به شما انگیزه و به طور کلی قرار دادن شما در خلق و خوی بهتر. فکر حداقل یک فکر مثبت در هر روز می تواند مزایای قابل توجهی برای شما.

برخی از مطالعات علمی و حتی نشان می دهد که تفکر مثبت می تواند به کاهش احتمال از شرایط بهداشتی مانند افسردگی و فشار خون بالا و انواع دیگر اختلالات مربوط به استرس.

این برای تلفن های موبایل شگفت انگیز اما آن چه واقعا به فکر می کنم مثبت?

تفکر مثبت نیست در مورد پیدا کردن درونی خود را به لبخند وادارید. بسیاری از مردم به ندرت به آنچه آنها را در نظر شادی درونی افکار اما این بدان معنا نیست که آنها نمی تواند محتوای خود را با خود و زندگی خود را.

تفکر مثبت (تفکر مثبت افکار هر روز) است که بیشتر در مورد پیدا کردن تصاویر مثبت در زندگی خود و مشاهده چیزهایی که از طریق خوشبین تر چشم به خصوص اگر شما خودتان را به یک شیار از دیدن چیزهای منفی.

بزرگترین مشکل با افکار مثبت است که پوشیدن آنها را به سرعت و چیزهایی مانند رد تجارب منفی موانع و دل شکستگی می تواند به زودی قرار داده و شما را به یک مارپیچ رو به پایین است که شما به آن منفی funk شما از آنها بدم میاید.

و اجازه دهید صادقانه بودن در منفی فانک یک راه مطمئن آتش به نوار انگیزه خود را و شما را قادر به انجام در سطح شما می دانید شما می توانید.

چگونه انجام شما خودتان نگه دارید مثبت در جهان است که به نظر می رسد خم جهنم در آوردن شما پایین ؟ خوب با حق روال افکار مثبت شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما از خواب بیدار هر روز احساس انگیزه و به دنبال به جلو به همه چیز زندگی را در شما پرتاب.

تبلیغات

در اینجا برخی از راهنمایی بنابراین شما می توانید شروع به فکر کردن از افکار مثبت در هر روز است.

1. خدا را شکر شما امروز صبح از خواب بیدار

نه برای شروع در یک مرضی داشته باشید اما شما امروز صبح از خواب بیدار. برخی از مردم نیست. فکر نمی کنم از آن به عنوان یک افسرده اخلاق داستان فقط استفاده از آن را به یاد داشته باشید که شما برنده اید بزرگترین هدیه زندگی را ارائه کرده است – شما زنده هستید.

آن را بسیار آسان به ساکن بر روی جنبه های منفی زندگی ما, اما ما همیشه به نظر می رسد به دست بارز ترین نکته مثبت ما باید زندگی خود را. یک نفس عمیق نگاه خارج از پنجره خود را و تعجب در جهان اطراف شما.

2. شما لازم نیست برای گوش دادن به متنفرم

شکی نیست که برخی از مردم واقعا روحیه افرادی که عشق را به خراب کردن روز خود را. من اینجا هستم تا به شما بگویم که آنها نمی توانند. اگر شما آنها را اجازه نمی دهد.

نادیده گرفتن متنفر. اخراج صفرا خود را برای آنچه در آن است – باطل نظرات برآورده نشده مردم است. به خودتان یادآوری کنید که شما در بالا به آنها و هیچ چیز آنها می گویند شما را پایین بیاورد.

3. همین حالا خودتان مقایسه کنید به دیگران

من می دانم که من می دانم. از آن آسان است برای گفتن “نمی خود را در مقایسه با هر کس دیگری.” اما در پایان روز همه ما باید افکار حسادت زمانی که ما می بینیم کسی ما درک می شود موفق تر از ما هستند.

اما فکر می کنم در مورد آن, آنها واقعا بهتر از شما و حتی اگر آنها آن را حتی مهم است ؟ با صرف زمان حسادت شما در حال اتلاف وقت در افکار منفی است که می تواند صرف به دنبال چیزی است که شما را خوشحال می کند.

4. شما باید یک فرصت

آن را آسان به خجالتی و دور از چیزی است که در معرض خطر و پاداش بالا از ترس از برچسب یک بازنده است.

تبلیغات

شما تا کنون متوجه شده است که انجام این کار در واقع باعث می شود شما احساس بدتر از اگر شما فقط می خواهم گرفته خطر در وهله اول ؟ ما می دانیم که رد بد احساس می کند و شکست می تواند به شدت وزن اما تاسف است که به مراتب قوی تر احساسات در طول زمان است.

دریغ نکنید اگر شما باید شانس. برای آن بروید و به خودتان بگویید که اگر شما موفق این هیچ معامله بزرگ است. حداقل شما سعی.

شاید مثال کامل از این روش این است که دیوید Goggins. همه ما تا حد زیادی به یادگیری از الهام بخش دیوید Goggins داستان و خود را بی بها سخنان.[1]

Goggins در نظر گرفته شده توسط بسیاری به ‘سخت ترین مرد زنده است یک بازنشسته نیروی دریایی مهر و موم و تنها کسی که همیشه به مهر و موم کامل آموزش ایالات متحده تکاور ارتش و نیروی هوایی تاکتیکی هوایی کنترل آموزش. او همچنین یکی از برترین ورزشکاران استقامتی برگزار شد و رکورد جهانی گینس برای کشش یو پی اس, تکمیل 4,030 در 17 ساعت است.

او برای تلفن های موبایل مانند یک “به طور طبیعی استعداد badass فرد’ درست است ؟ اما در کتاب خود او نشان می دهد که او در واقع ضعیف ترین مرد جهان’ در کلمات خود را.

غلبه بر چاقی و فقر و نژاد پرستی ناتوانی های یادگیری سوء استفاده و خشونت آمیز پدر او آمد از طریق طرف دیگر الهام بخش مردم را به آغوش درد و رنج و مبارزه خود را برای پیدا کردن عظمت و آرامش درونی. او در زمان باریک شانس او و تغییر زندگی خود را به طور کامل.

5. قبول که همه چیز پایان

حتی بهترین چیزها در زندگی end در نهایت پس نگران نباشید در مورد آنها. نگران نباشید در مورد چگونگی خوب در مورد توقف فقط آنها را لذت بردن از در حالی که آخرین آنها. و هنگامی که آنها در نهایت در پایان خوشحال دانش است که چیز دیگری فقط به عنوان خوب خواهد شد.

6. آیا قضاوت دیگران

این روابط با نقطه شماره 2 در بالا – شما آن را دوست ندارم اگر دیگران قضاوت شما طوری قضاوت نکن آنها. ما می دانیم که می توان آن را دشوار است به خودداری از برچسب زدن به افراد دیگر, اما انجام این کار یک راه مطمئن آتش برای شروع نزولی به یک فکر منفی مارپیچی.

تبلیغات

همه ما در زندگی در یک جهان که در آن عبور قضاوت قابل تحمل است اما نه تنها پذیرش مردم بهترین راه برای اینکه دیگران احساس می کنید بهتر است آن را نیز یک راه فوق العاده برای پرورش افکار مثبت در درون خودمان است.

7. آیا انجام کارهایی برای دیگران که شما را ناراضی

همه ما می خواهیم به افراد دیگر خوشحال, درست است ؟ اما اگر چیزهایی که افراد دیگر می خواهید ما را به انجام باعث می شود ما ناراضی است ؟

اگر شما در حال انجام چیزی است که فقط برای رضایت دیگران نیست. آن را متوقف کند در حال حاضر. شادی خود را و وقت خود را هرگز نباید قربانی برای رضایت شخص دیگری. شما نمی قادر خواهد بود به فکر می کنم از افکار مثبت هر روز اگر شما ناراضی هستند و در وهله اول.

8. نمی خواهم کار خود را ؟ پس از آن ترک.

خوب است که کمی چشمگیر, اما هیچ چیز خاصی برای تخلیه شادی خود را به سطوح سریعتر از یک شغل است که شما از آنها بدم میاید. اگر شما خود را صرف شب و روز هراس از بازگشت به کار پس از آن شروع به انجام کاری درباره آن.

ما در حال صحبت کردن در مورد به خطر انداختن امرار معاش خود را با ترک (هر چند چشمگیر عنوان برای این مرحله قطعا نشان می دهد تا). آنچه منظور ما این است که شروع به برنامه ریزی و formulize یک استراتژی خروج. هیچ چیز به ترویج افکار مثبت بیش از یک برنامه است که با حذف چیزی منفی را از زندگی خود را.

شروع ساده با صرفه جویی در بودجه را تغییر و گردش CV خود را. گام اول ممکن است به نظر می رسد دشوار است اما احساس آرامش را می دهد خود را بهبود الگوهای فکری کاریی.

آن را ممکن است ترسناک به بیش از شروع در جایی جدید و رفتن را از طریق یک فرآیند غربالگری که ممکن است خسته کننده, اما هنگامی که شما را در درک که فروش خود را می تواند راحت تر از شما فکر می کنم شما در نیمه راه از طریق.[2]

9. نگاهی کنترل از صبح خود را

چگونه شما شروع روز را مجموعه ای از تن برای چگونه بقیه از آن خواهد شد. گرفتن در یک دست پاچه دولت این است که یک راه بسیار کارآمد به پا زدن شروع به منفی عاطفی مارپیچی. دریافت روشن و اولیه و به خودتان زمان به آماده شدن برای روز.

تبلیغات

هر چند برخی از ذهن ترا درهم میشکنند افکار شما با داشتن وقتی بیدار شدن از خواب می تواند مثبت برای شما و حتی بیشتر از شما تصور کنید بهتر است به راه اندازی یک ثابت مثبت روانی معمول است.

فکر می کنم در مورد جنبه های مثبت زندگی خود را و به خودتان بگویید چیزهایی مثل “امروز در حال رفتن به یک روز خوب” و یا “من شگفت آور است.” آره, من می دانم این برای تلفن های موبایل قشنگ, اما کلمات مثبت القای افکار مثبت.

10. تمرکز بر روی چیزهای خوب در زندگی شما مهم نیست چقدر کوچک

شما در حال رفتن به ضربه موانع در طول روز. همه چیز را به طور کلی کاملا اجرا تمام وقت. ترفند این است که زمانی که شما روبرو می شوند یک چالش نمی ساکن در آن و را انتخاب کنید به تمرکز بر روی مثبت شما می توانید پیدا کردن چه آنها ممکن است به نظر می رسد.

اگر شما گیر کرده در ترافیک اخم نکنید در مورد چگونه آن را کند شما را. نگاهی مثبت در این واقعیت است که شما وقت اضافی برای گوش دادن به ایستگاه های رادیویی شما باید با بهره گیری شده است. اگر شما سر به فروشگاه های محلی خود را و آن را از مواد تشکیل دهنده شما نیاز دارید برای مهمانی شام, خرید چیز دیگری و ایجاد یک مواد غذایی مختلف شاهکار.

تمرکز بر روی چیزهای خوب است یک راه عالی برای به دست آوردن حرکت مثبت در زندگی خود را. بزرگ قدرت حرکت است که حتی یک سری از چیزهایی که می تواند تجمع به نتایج عظیم – با کمک شتاب.

11. نگاهی به سمت خنده دار

حتی در شرایط تاریک می باید طنز را کنار, اگر شما نگاه کنید آنها را به راه راست. وقتی که در تاریکی و یا تلاش وضعیت خودتان یادآوری کنید که چه اتفاق می افتد به شما احتمالا یک داستان بزرگ در آینده و حتی ممکن است در گذشته به عنوان یک شوخی است. به دنبال سمت خنده دار و خنده.

افکار نهایی

همه ما می دانیم که افکار مثبت می تواند فوق العاده انگیزشی اما در زندگی مدرن می توان آن را دشوار است به ماندن سوگند هنگامی که جهان اطراف شما به نظر می رسد مصمم به شما را پایین بیاورد. توسط زیر برخی از راهنمایی در راهنمای ما در بالا شما می توانید مهار قدرت تفکر مثبت و پیدا کردن خود را شروع هر روز با انگیزه است. پس شروع به فکر کردن از افکار مثبت در هر روز!

راهنمایی برای شروع به فکر کردن از افکار مثبت در هر روز

عکس های اعتباری: یعقوب تاونسند از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de