وان پلاس جوانه $79 درست هدفون بی سیم با 30 ساعت عمر باتری

وان پلاس رسما اعلام کرد که وان پلاس جوانه های آن اولین جفت واقعی بی سیم earbuds در کنار آن میانی OnePlus Nord. اگر شما بوده ام به دنبال شرکت های متعدد و اطلاعیه های خود را ظاهر و ویژگی های برنده به عنوان بسیاری از تعجب. قیمت آنها ممکن است, اما, چون فقط $79 / £79 / €89, وان پلاس جوانه در میان مقرون به صرفه ترین مجموعه از حقیقی های بی سیم از earbuds در بازار است.

با توجه به قیمت این نسبتا ساده جفت واقعی بی سیم از earbuds. هیچ سر و صدا لغو بدون سیلیکون گوش راهنمایی و شارژ بی سیم. به جای آن از آنچه شما می کنید این است که تا هفت ساعت از گوش دادن از جوانه های خود را دارند و در مجموع 30 ساعت زمانی که از جمله اضافی عمر باتری از شارژ مورد. وقتی که می آید به شارژ, وان پلاس می گوید که شما دریافت می کنید 10 ساعت از پخش از فقط 10 دقیقه از شارژ و شارژ کامل باید حدود 80 دقیقه است.

وجود دارد یک زن و شوهر از جالب شکوفا اینجا. برای اولین بار است که پشتیبانی از Dolby Atmos که باید ایجاد بهتر تجربه صدای فراگیر در هنگام گوش دادن به سازگار محتوا. هدفون نیز IPX4 مقاومت در برابر آب امتیاز بدین معنی که شما برای زنده ماندن نور پاشیده. به صورت مختصر و مفید کامل از چگونه این امکانات انجام در دنیای واقعی, اتمام بررسی کامل ما.

وان پلاس جوانه های در دسترس هستند در رنگ خاکستری و سفید در ایالات متحده در حالی که اروپا و هند نیز یک طرح رنگ آبی. آنها در دسترس برای پیشسفارش از امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر