دولت دولت. افزایش حقوق پزشکان و پرستاران

  • کاهش هزینه COVID-19 تست در آزمایشگاه خصوصی
  • MBBS پزشکان شاغل بر اساس قرارداد به Rs. 80,000 در هر ماه
  • دولت منتشر تومان. 500 کرور روپیه برای COVID-19 مدیریت
  • Rs. 2,000 برای دولت مراجعه و Rs. 3,000 به صورت خود گزارش دهی موارد در آزمایشگاه خصوصی

بنگلور: پزشکی وزیر آموزش و پرورش Dr. K. Sudhakar اعلام کرده است که دولت با انتشار تومان. 500 کرور روپیه برای COVID-19 مدیریت در دولت و به زودی تمام بيمارستان های دولتی در دولت تبدیل خواهد شد به COVID بیمارستان. صحبت کردن با رسانه ها پس از COVID-19 نیروی کار جلسه گفت که حقوق پزشکان و پرستاران تحت ملی بهداشت ماموریت (آنهم) بوده است پیاده در کارناتاکا خواهد شد که قابل استفاده برای شش ماه آینده. Ayush و Unani پزشکان تومان. 48,000 حقوق و دستمزد ماهانه و پرستاران شاغل در بيمارستان های دولتی را دریافت Rs. 30,000 برای 6 ماه آینده. MBBS پزشکان شاغل بر اساس قرارداد برای مدیریت همه گیر خواهد شد Rs. 80,000 در هر ماه.

“در این دیدار ما تصمیم به سعی کنید آخرین داروهای موجود در اين بيماران است. تصویب شده برای داروهای اضافی برای درمان COVID-19 بيمار. برای سریع آنتی ژن تست, دولت ثابت کرده است این نرخ در خصوصی Labs. آن کاهش داده شده است از Rs. 2,200 تومان به. 2,000 برای دولت مراجعه و از Rs. 4000 تومان. 3,000 به صورت خود گزارش دهی موارد خصوصی در آزمایشگاه. تعداد تخت ICU افزایش خواهد یافت و بیمارستان های خصوصی خواهد بود رزرو 50 درصد از تخت برای چنین مواردی است. چهار لاخ آنتی ژن تست کیت و پنج لاخ سواب تست کیت خریداری خواهد شد به سطح شیب دار تا, تست,” دکتر گفت: Sudhakar.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>