توییتر سرکوب QAnon توطئه گروه از جمله ممنوعیت 7,000 حساب

توییتر اعلام کرد سرکوب QAnon به جناح راست افراطی تئوری توطئه جنبش ممنوع کرد 7,000 حساب و گرفتن چند اقدامات خاص است که می تواند جلوگیری از گسترش تبلیغات خود را از به عنوان بسیاری از 150,000 بیشتر گزارش NBC News. این شرکت تایید شماره به آستانه.

در علاوه بر این به ضعیف QAnon-مطالب خاص برای ممنوعیت تحت آن قوانین موجود (دیدن توییت های جاسازی شده در زیر) توییتر می گوید آن را به بلوک QAnon-لینک های مرتبط از اینکه حتی به اشتراک گذاشته شده در توییتر و دیگر توصیه QAnon مربوط به حساب. آن را نیز به دیگر ترویج این حساب در جستجو و یا مکالمات و بس برجسته آنها را به عنوان موضوعات روند.

در اینجا بخشی از این شرکت توییتر تاپیک در مورد این موضوع:

به نظر می رسد رسانه های اجتماعی شرکت ها را به آرامی تبدیل به آگاه از خطرات ناشی QAnon — یک جنبش است که به ترویج نظریه به عنوان وحشی به عنوان وجود هزاران پنهان کودک-خوردن پدوفیل — به عنوان 2020 انتخابات نزدیک. Facebook خاص شده است مبارزه با QAnon اعتدال پس از تلاش برای حذف برخی از گروه های در مه; یک گزارش گاردین نشان می دهد QAnon همچنان به رشد بر روی پلت فرم.

توییتر به حالت تعلیق در یک QAnon مربوط به حساب 2019. حتی Roku حذف QAnon کانال از آن مجموعه بالا جعبه و تلویزیون چوب در اوایل این ماه. ق بود جلوتر از منحنی ممنوعیت یک گروه برجسته از پلت فرم آن نزدیک به دو سال پیش است.

چرا توییتر تنها ترک خوردگی پایین در حال حاضر ؟ توییتر می گوید آستانه که پس از نظارت از نزدیک و صحبت با کارشناسان این شرکت معتقد است QAnon هواداران را ادامه داد و در برخی موارد افزایش آزار و اذیت از کاربران توییتر در هفته های اخیر و این که آن را روشن محتوا است که QAnon حامیان سهم است که باعث آسیب واقعی به کسانی که با استفاده از این سرویس است.

که گفت: اولین 7,000 حساب ممنوع شد برای نقض توییتر به سیاست های موجود است. ما باید برای دیدن چگونه به خوبی توییتر اجرای قوانین جدید در خصوص مسدود کردن مردم از به اشتراک گذاری هر QAnon مرتبط با URL می تواند مانند بازی غیر ممکن است بازی ضربت سخت زدن یک مول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum türktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme