چگونه به سازمان دیده بان بعدی ایکس باکس سری X بازی ویترین

مایکروسافت میزبانی دوم آن رویداد مجازی با تمرکز بر بازی های در حال آمدن به ایکس باکس سری X کنسول های این هفته است. بر خلاف گذشته که متمرکز بر شخص ثالث عناوین که در دسترس خواهد بود در طول سری X را راه اندازی پنجره, مایکروسافت ساخته شده است آن را بسیار روشن است که ما باید انتظار برای دیدن تمدید نگاهی به بازی Halo بی نهایتو ما به احتمال زیاد دیدن دیگر اول بازی ساخته شده توسط Xbox Game Studios. شاید این بدان معناست که ما را ببینید در زمان واقعی گیم پلی از Senua است Saga: Hellblade 2نادر را Everwild, psychonauts از 2و شاید حتی یک جدید حکایت بازی.

علاوه بر این مایکروسافت منتشر کرده است بیش از 70 دموی قابل پخش به شما اجازه رفتن دست در بازی های آینده برای Xbox One بعد از این سال.

چگونه می توانم تماشای ایکس باکس سری X بازی ویترین?

چه ساعتی بازی نمایشگاه آغاز شد ؟

آن شروع می شود در 12 بعد از ظهر ET / 9 PT در روز پنج شنبه, جولای 23rd. اگر شما می خواهید به تماشای یک پیش نمایش به میزبانی Geoff Keighley آغاز می شود که یک ساعت زودتر در یوتیوب. ما اضافه کردن یک لینک برای که یک بار آن را در دسترس می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>