در آخرین نمونه از iOS 14 بتا حالت tattling در برنامه غیر منتظره رفتار برخی از کاربران گزارش دادند که آنها با دیدن سبز “در” شاخص در حالی که با استفاده از Instagram زمانی که آنها فقط پیمایش از طریق منابع خبری خود را نه در نظر گرفتن یک عکس و یا ویدیو.

یک Instagram سخنگو گفت: در یک ایمیل به آستانه که رفتار یک اشکال است و آن اینکه ثابت شده است. نرم افزار ایجاد حالت در دسترس است از Instagram دوربین است که می تواند مجموعه ای خاموش دوربین شاخص و کشیدن به برنامه دوربین از تغذیه نیز ممکن است سفر آن است.

“ما فقط دسترسی به دوربین خود را هنگامی که شما به ما بگویید تا — برای مثال زمانی که شما کش رفتن از تغذیه به دوربین. ما در بر داشت و در حال رفع اشکال در iOS 14 Beta که به اشتباه نشان می دهد که برخی از مردم با استفاده از دوربین زمانی که آنها نیست” سخنگوی گفت. “ما نمی دسترسی به دوربین خود را در آن موارد و مطالب ثبت شده است.”

این رفتار به نظر می رسد در عین حال یکی دیگر از iOS 14 تهاجمی کاربر جدید اطلاعیه که هشدار به کاربران نرم افزار رفتارهای شبیه به کلیپ بورد کپی کردن. چندین برنامه های iOS از جمله Infinite LinkedIn و Reddit کشف شد که دسترسی کاربران محتوای کلیپ بورد از هر زمان که یک برنامه شخص ثالث دسترسی به کلیپ بورد از یک دستگاه با سیستم عامل iOS 14, اطلاع رسانی میآید.

Infinite شرکت مادر پکن-بر اساس ByteDance بود گفت: در اوایل این سال از آن برنامه ریزی شده برای جلوگیری از دسترسی به دستگاه های’ پلانشت. این شرکت گفت: در آستانه ماه گذشته است که آن را تا به حال ارائه به روز رسانی به فروشگاه App برای حذف این ویژگی که از آن به عنوان یک “ضد اسپم” اندازه گیری. این شرکت گفت: این ویژگی هرگز معرفی شده برای دستگاه های آندروید است. LinkedIn گفت که متوقف کردن کلیپ بورد کپی کردن تمرین و Reddit گفت: آن را تعمیر یک قطعه از کد که باعث رفتار در آن برنامه است.

Instagram شرکت مادر Facebook رفع اشکال در iOS برنامه سال گذشته که به نظر می رسد فعال شدن دستگاه های دوربین در پس زمینه بدون اطلاع کاربران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de