فساد موفق

در اینجا اولین محترم استفاده از سرمایه گذاری: با استفاده از این بودجه به طراحی نمونه اولیه, آزمون, و پس از آن ساخت یک مرغ لاستیک لوله به دود علف هرز است. اولین بار من تو را دیدم پف جیر جیر مرغ در زندگی واقعی من صادقانه می گویند من floored بود. چه باور نکردنی stoners, من فکر می کردم. پس از من از آن استفاده برای اولین بار با یک زن و شوهر از دوستان در زیرزمین و من متقاعد شده بود: من استنشاق آینده — یا حداقل toking یک چشم انداز آن است.

پیش از آن روز من تا به حال بازدید از مرغ سازندگان در غیر منشی واقع در قلب ویلیامزبرگ. آن را در ماه نوامبر پس از آن و وجود دارد هیچ اشاره از آنچه که در کمین فقط در اطراف گوشه. در حالی که در جریان همه گیر فرستاده است جهان را به مستندات و توده قرنطینه اینترنت رونق در آن راه: مردم در سراسر جهان ارسال شده است از طریق اعمال محدودیت های جدید بر زندگی روزانه نوبت عصبانی و افسرده و هیجان زده. ارسال آن کسب و کار را به سقوط و در آمریکا آن را ترک کرده است یک چهارم از نیروی کار — بیش از 40 میلیون نفر بیکار است. از طریق آن همه MSCHF سازندگان مرغ لوله باید کار خود ادامه می دهند که عمدتا به گسترش لذت.

MSCHF — تلفظ “فساد” و مدل دهید مانند یک aughts پست-گروه پاپ — یک راه اندازی است که در زمانهای گوناگون و توصیف خود را به عنوان یک هنر جمعی یک گروه و یا یک برچسب خلاق. از سال گذشته که این حال تکرار این شرکت گنجانیده شده بود این گروه شده است قرار دادن کردن پروژه های طراحی شده برای انجام یک چیز: منفجر کردن آنلاین. وجود دارد عیسی کفش که به طور کامل سفارشی هوا Maxes که فروخته شده را فورا و retailed برای 3000 $در هر کدام (و هنوز هم انجام یک تجارت پر جنب و جوش در فروش مجدد سایت) و شده اند وجود دارد بیشتر مفهومی پروژه های شبیه به این پا وجود ندارد که ازدواج neural net-تولید شده با یک رساله علمی در چرا پا برهنه ماده آنلاین.

که من پیدا کردم لاستیک جوجه های نشسته در یک جدول با آشغال باقی مانده از اسکناس دلار و لوله های پی وی سی فقط در داخل دفتر خود را. یک پنج ضلعی کشیده شده بود و با رنگ سفید بر روی خشن بتن کف فقط گذشته خود را به شدت graffitied درب جلو و به سمت راست آن بود که گروهی از میز به هم ریخته با رایانه است. من خال خال tarp بیش از یک نقطه در طبقه دوم اسپری رنگ با کلمه “ممنوع است.” این احساس کمی مانند یک تلویزیون تقلید مسخره امیز از یک ویلیامزبرگ کاری — اما کاربردی.

آن را در اینجا که در آن MSCHF بنیانگذار گابریل Whaley و خدمه رنگارنگ از هنرمندان و طراحان و توسعه دهندگان محصول تصمیم گرفته اند را به علامت خود را در اینترنت که منظور من از جهان است. هر سه شنبه این گروه عالی-esque رها کردن چیزهای جدید است که به طور متناوب محصولات فیزیکی و آنلاین هستند. اما به تازگی با فرمت معطوف شده است. MSCHF را تامین کننده توسط coronavirus بیش از حد. حتی پس از, همه چیز محدود است: هنگامی که چیزی را به فروش می رسد هرگز آن را باز می گرداند.

Close up of a hand holding a bong in the shape of yellow rubber chicken.

این شرکت cagey در مورد پول بیش از حد. بدون شک وجود دارد که آن را می کند در واقع پول خود را به شوخی پروژه های هنری و محصولات, اما آن را نیز استخدام 13 تخصصی کارکنان تمام وقت در زندگی و اطراف شهر نیویورک است. و در حالی که این شرکت انجام داده است تبلیغات قبل و تبدیل کردن کسب ارائه می دهد از بزرگتر سازمان Whaley مصمم است که MSCHF نمی خواهد تا کنون انجام تبلیغات دوباره — حتی اگر آن را بین آن و بقا است. “ما هرگز فراموش تبلیغات,” او می گوید. “ما فقط آن را انجام نمی. ما می خواهم آن را تعطیل کند.”

بدیهی است که وجود دارد و حل نشده تنش در اینجا بین ایده مطلق هنری یکپارچگی در یک دست و مشترک, مشترک واقعیت نیاز به پول برای زنده ماندن ، در, خلاق, دایره, آن را کاملا مشترک به ارزش این هنر بیش از این پول حتی اگر شما به معنای واقعی کلمه نمی توانید یکی را بدون دیگری. (اگر کسی در یک زمینه خلاق که به نظر نمی رسد نگران پول به عبارت دیگر فرض کنیم آنها تن از آن.)

به هر حال. ایجاد چیزهایی که برای اینترنت است و حتی سخت تر است چرا که این ایده است که شما می خواهم پول را از کار خلاق شما وجود دارد این است که یک مفهوم نسبتا جدید. و در عین حال در حال حاضر MSCHF است که هنوز هم در اینجا. ایده این کارخانه در حال اجرا هموار. اما چه مدت می تواند یک راه اندازی کنید برای پیدا کردن یک تعادل بین این دو است ؟ چقدر طول می گیرد و خود را در شرکت حفظ زیبایی خنگ گه ؟

وقتی که من تعداد بازدید MSCHF آن بود که یک روز جمعه خود را در روز به ساختار مغزی زمانی که تیم سفارشات ساندویچ نقش بازی می زند و زود. این تیم شکست را به دو گروه تقسيم شدند موضوعات و سپس تقسیم به اشفتگی فکری موقتی. من زوج با Whaley و دن گرینبرگ های اخیر NYU گراد بود که دستکاری کار تمام وقت به عنوان یک رشد زن و مرد در MSCHF و رفتن به کلاس در زمان. ما راه ما را به نزدیک مجلل کافی شاپ پر از نوع مترجم آزاد است که با این نسخهها کار در یک کافه صرفا برای محیط (یا نوع که آیا قبل از COVID-19).

ما موضوع گیاهان و بنابراین ما صرف برخی از زمان به فکر انجمنی رایگان بینش — نوت بوک من می گوید: “جینکو,” “علف هرز” “گل” و “گونه های مهاجم” — و سپس تبدیل آن به عملی (یا نه) ایده هایی برای آینده MSCHF پروژه ها. یک ایده Whaley آمد تا با یک Kudzu بمب. او در توصیف آن به عنوان یک جرم به سرعت در حال رشد تهاجمی گیاه نهال که پس از آن می تواند مستقر شود در برابر زشت سکونت و ساختمان ها و دیگر موسسه آزار دهنده است. گرینبرگ می خواستم برای انجام یک آزمایش در رشد گیاه با پخش یک مجموعه ای از گیاهان فاکس پخش اخبار و دیگر MSNBC, برای دیدن که رشد بهتر است.

متاسفانه ما یک شانس برای رسیدن به جزئیات; زمان ما اجرا کرده بود و ما با توجه به پشت در دفتر. وجود بازگشت ما به شکل پنج ضلعی به حال کار ما به یک موسیقی متن فیلم از کلیسای ارتدوکس روسیه موسیقی. جو بود مجاز مهربان و مهمان نواز هستند. نقطه روشنی برای پیدا کردن یک ایده است که تمام تیم خواهد بود بسیار هیجان زده به کار بر روی.

این روند که MSCHF می آید تا با پروژه های خود را و آن را تا به حال قابل ملاحظه ای میزان ضربه بالا. اول خود را رها در آوریل 2019 شد 2008 ویندوز لپ تاپ در حال اجرا شش قطعه از نرم افزارهای مخرب که در مجموع باعث $95 میلیارد دلار خسارت مالی. آن را در نهایت به فروش می رسد برای $1.34 میلیون. پس از آن MSCHF قرار داده و از “خوردن غذا” یک کانال یوتیوب است که تا به حال از یک پسر خوردن هر گونه مواد غذایی بینندگان درخواست; آن را به وضوح ویروسی رفت. سپس یک نسخه از Times New Roman بود که کمی گسترده تر از اصلی فونت (“بار جدیدتر روم”) یک شل مبتنی بر بازی حدس زدن (“کلام روز”), گوگل کروم, افزونه است که به شما اجازه تماشای Netflix در کار ساخت آن را نگاه مثل شما بودند در یک کنفرانس تلفنی (“Netflix Hangouts”) و یک وب سایت است که تبدیل هر مقاله در ویکیپدیا به دانشگاهی نثر (“M-مجله”).

احساس سکندری در سراسر MSCHF محصول در طبیعت است که کمی مانند کشف یک تلویزیون نشان می دهد شما را دوست دارم و پس از آن متوجه شما هنوز هم باید کامل چهار فصل از چپ به تماشای. آن را جادویی و شاید حتی کمی راز یک محل که در آن شما حتی ممکن است پیدا کردن برخی از جامعه است. “آن را نه لزوما بازاریابی است. ما فقط ایجاد تجربه است که مردم تا پایان های می گوید:” می گیرد. “من فکر می کنم, آن را قطعا ساخته شده برای یک نسل است که بیشتر آنلاین از هر دیگر.” و MSCHF متمرکز شده است برنده خاص که جنگ برای جلب توجه. آن را نمی عالی است که الف) فیزیکی ب) مربوط به خرده فروشی. همه چیز MSCHF باعث می شود تا به دو هدف است. آن را به معنای چیزی که آن ها می توان یک مرغ لاستیک علف های هرز لوله و قرعه کشی میلیون ها چشم آنلاین. (و فیزیکی خود را قطره گرینبرگ می گوید از فروش در ثانیه است.)

A person wears Nike sneakers with a cross hanging from the tie.

همه پروژه های MSCHF ایجاد اضافه کنید تا منسجم دید. و در حالی که بسیاری از رسانه ها هم این بود تا عیسی کفش که عرضه در ماه اکتبر گذشته که MSCHF شد به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان مستقل و خلاق نهاد. گروه سفارشی $200 جفت سفید نایک هوا حداکثر 97s با اشاره به مقدس 60ccs آب از رودخانه اردن و صلیب آویزان کردن زبان; آنها در قیمت $1,425 و بلافاصله به فروش می رسد. دریک خریداری یک جفت; MSCHF ساخته شده برخی از پول است. “وجود دارد مقدار زیادی از نیروی کار درگیر و من واقعا نمی تواند صحبت در مورد چگونه بسیاری از ما به فروش می رسد می گوید:” می گیرد. “اما ما خوب بود.”

که واضح طفره رفتن. آن می تواند به معنای بسیاری از چیزها است. MSCHF کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد امور مالی خود را. (که حس می کند; ما می دانیم Whaley و شرکت. خوب در ساختمان اعتیاد به مواد مخدره در حال مرموز.)

زمانی که من در بازدید از دفتر برای اولین بار برخی از کارکنان به من گفت که آنها می زدم بعضی از دیوارها در آنچه در حال حاضر آشپزخانه خود را به محل باز تر احساس می کنم. هیچ کدام از آن ارزان است, به خصوص در ویلیامزبرگ, یکی از گران ترین مکان برای املاک و مستغلات در کشور است. برای من آنچه در آن اضافه شده تا به یک خزنده حس ناخرسندی مانند بخشی از یک فیلم ترسناک هنگامی که شما شروع به گمان است که آن را نه فقط در لوله ها می شنوید اقامت خود را زیبا جدید خانه کشور است. من تعجب که چگونه از آن می گذشته است.

در بسیاری از راه های داستان گابریل Whaley آینه داستان MSCHF: هر دو در حال شوخی خرکی یا شیطنت بیگانگان. برای Whaley که در یک مزرعه بزرگ شد در کارولینای شمالی را به یک “کره ای ببر مادر” و “ارتش سفید” پدر و کسانی که حضور داشتند و پس از آن کاهش یافته و از غرب نقطه از آن اتفاق افتاد در آن نظامی خوابگاه. او می خواهم به عمد شکست از دستکش سفید اتاق بازرسی — “که در آن کسی که می آید در چک هر سطح افقی اگر وجود دارد هر گونه گرد و غبار شما کاهش یافته است به مانند 1,000 فشار یو پی اس” — و پس از او می خواهم انجام کارهایی مانند اسلاید یک کپی از مانیفست کمونیست به قفسه کتاب فقط برای دیدن اگر آنها می خواهم توجه کنید.

پس از چند سال فشار یو پی اس به او منتقل شده به دانشگاه کارولینای شمالی (فلسفه اصلی) آموخته به کد و به نیویورک نقل مکان کرد. در حالی که همه او نگه داشته و ساخت پروژه های که جلب توجه رسانه ها — مانند برای مثال استفاده از ماشین حساب نوک. BuzzFeed در نهایت به او پیشنهاد یک کار ساخت لیست و آزمونها که در آن فقط به عنوان او در بر داشت خود را بی حوصله.

در زمان خود او نگه داشته گردان یک سوال: “چگونه می توانم شما فقط ایجاد چیزی است که به طور طبیعی در سراسر اینترنت بدون نیاز به توسل به هک کردن یک الگوریتم در Facebook و یا بهینه سازی برای آنچه یوتیوب می خواهد برای دیدن؟” حقیقت و ببین: MSCHF یک شرکت است که در پاسخ به این سوال خاص.

Portrait of a person standing on a city street.

که میزان توجه در تقاضا چیزی است که سازمان ها و مارک ها در حال حاضر به پرداخت تعداد زیادی, برای, است که احتمالا به همین دلیل Whaley به نظر نمی رسد بیش از حد نگران پول است. “من فکر می کنم که به عنوان آنها رشد می کنند و آنها را بیشتر مردم در حقوق و دستمزد وجود دارد رفتن به یک نوع متفاوت از خط پایین است که رفتن به بسیار جالب از نظر فقط تلاش برای نگه داشتن چراغ می گوید:” بن Hordell یک شریک در DXAgency که متخصص در بازاریابی و تبلیغات. “اما شما می دانید, آن را نمی کند به نظر می رسد مانند آنها در حال رفتن به می خواهید را به یک مسیر سنتی, بنابراین من قطعا کنجکاو برای دیدن چگونه آن را می رود.”

برای شرکت های بازاریابی سنتی مسیر Hordell ذکر است: برخی از پروژه های خلاقانه جالب است که برخی از خوب فشار دهید و سپس شروع به امضای مشتریان (و یا به دست آورد با یک بزرگتر با نام تجاری). در حال حاضر MSCHF برنامه ای برای فراموش نه. “منظورم این است که یک زمان وجود دارد که در آن ما خواهد مشورت با مارک های مختلف در سراسر شهر اما آن روزها به نوعی در گذشته” Whaley به من می گوید. MSCHF همیشه یک راه به پول آن نیاز به زنده ماندن. “و در حال حاضر ما مرتب کردن بر اساس آمار این کلیپ و این حرکت که در آن ما در حال رها کردن چیزی است که هر دو هفته. و پول است که دیگر یک مسئله است.”

شرکت بورس و اوراق بهادار کمیسیون براده اما نشان می دهد که چرا این سازمان می تواند چنین اتفاقی رویکرد به ساختن پول. در پایان سپتامبر گذشته MSCHF مطرح 3.5 میلیون دلار از خارج سرمایه گذاران با فروش سهام در دور دانه. تا پایان ماه ژانویه MSCHF تا به حال 11 سرمایه گذاران و, در دور دیگری مطرح شده یکی دیگر از $8 میلیون. سرمایه گذاران نیست, نام, اما سرنخ وجود دارد: لورا Chau یک East Coast تکنولوژی اصلی در کنعان همکاران اومدند MSCHF به عنوان یک مدیر. Chau کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

Couches and chairs are in crowded corner of a room with posters on the walls, a pair of sneakers and other things in a pile.

Whaley تایید کرد به من که کنعان تا به حال منجر به دور دانه و گفت که این شرکت تا به حال گرفته شده $11.7 میلیون دلار خارج از بودجه است. من می دانستم که MSCHF بود به اندازه کافی باهوش برای متقاعد کردن یک دسته از VCs به پرتاب برخی از آنها را خمیر, اما من نمی توانستم بفهمم چه آنها ممکن است باید گفت در آن اتاق: شاید مانند ما را به چیزهای که بچه ها مثل آنلاین?

آن را بسیار ساده Whaley می گوید. “ما یک فرآیند تکرار شده است که باعث ایجاد خروجی که خود توزیع در اینترنت بدون نیاز به پرداخت صرف.” که در آن است.

هر مشابه دیگر نام تجاری است که در تلاش است تا IPO دست یافته است این نوع از آنلاین عظیم مقیاس از طریق یک commensurately عظیم پرداخت صرف, Whaley یادداشت ها. “اما” او می گوید: “ما در حال گفت ما می توانیم آن را انجام دهد بدون آن.”

گرینبرگ که به تازگی فارغ التحصیل از دانشگاه استرن دانشکده کسب و کار به من گفت که در حالی که او در مدرسه کلاس های خود را گاهی اوقات با استفاده از مطالعات موردی کشیده شده از MSCHF. “همانطور که می بینید من صورت است که فقط در, درد, گفت این, می گوید:” گرینبرگ. “آنها با استفاده از یکی از پروژه های من در کار به عنوان یک مطالعه موردی در کلاس و ما تا به حال به انجام نوشتن در آن است.” او هیچوقت به کسی بگویم که او در آن کار می کرد. “در اینجا ضربه زن: من بنویسید تا در پروژه خود من. آنها به من بدهید B منفی.”

Stickers and spray paint adorn an exterior building wall

“پف جیر جیر مرغ” بود MSCHF بعدی فیزیکی رها کردن پس از عیسی کفش. سفارشی طراحی شده مرغ لاستیک لوله رفت و در فروش برای $42 هر چند شما می توانید آن را برای $4.20 ارائه شده شما پیامک شرکت و ثابت شما نیست یک narc. این دستور از 1000 از یک کارخانه در خارج از کشور, که به معنی MSCHF مشبک جایی بین $4200 و $42,000 در رها کردن. آن را شامل نمی شود و هزینه های تولید و طراحی محصول است که در زمان شش ماه از مفهوم به فروش. “ما در اینجا برای تبدیل شدن به یک DTC مرغ بونگ شرکت می گوید:” گرینبرگ این شرکت از رشد. “ما در حال رفتن به رول کردن رنگ های بیشتر.”

“وجود دارد اتاق را برای ما ایجاد می کند که فرصت و سپس آن را به نوبه خود به پایین” می گیرد می افزاید: “چون ما فقط در حال حرکت نگه دارید. ما در اینجا به چیزی است تا زمانی که زنده است یا مرده.”

ما صحبت کردن در یک پارک در خیلی گرم بعد از ظهر در ماه نوامبر. در سایه ویلیامزبرگ پل Whaley پوشیده بود یک کار سخت و طاقت فرسا کت بیش از یک نازک آبی پاتاگونیا پف کننده; گرینبرگ پوشیده بود جاگر و Volcom hoodie بیش از یک چروکیده جت توپ را روی گوه.”هدف این است که فقط قادر به انجام بیشتر از آنچه که ما همیشه در حال انجام در یک مقیاس بزرگتر می گوید:” می گیرد. “آن را مانند یک کودک در حال رشد به یک فرد بالغ.” با MSCHF, Whaley متوجه شده است که بیشتر آن را ایجاد می کند این محصولات بیشتر حرکت شرکت می سازد و درهای بهار باز است. “ما نه لزوما در اینجا به جهان را به مکانی بهتر” او همچنان ادامه دارد. “ما نه میخوام سرخورده مانند آن. اما ما فکر می کنم که ما باید توانایی برای تبدیل محصولات و تجربیات در اطراف ما به لحظات غیر منتظره از تعجب و لذت است.”

برای ایجاد شادی از هیچ است. MSCHF نیز بسیار نگران بودن یک نقل قول را تمام کردن واقعی شرکت به دلیل, به عنوان Whaley به من می گوید “که شما کشتن سحر و جادو است.”

که سحر و جادو است که با نام تجاری. “آنچه که من می گویم برای این است که هر گاه کسی می بیند MSCHF پروژه آنها باید ببینید چه چیزی است که امیدوارم یک refreshingly جدید در داستان سرایی که فراتر از آنچه در سیستم عامل دیکته آنها باید” Whaley به من می گوید ماه بعد. “ناگهان همه از یک کلمه محتوای تقریبا مترادف با سریع نیش از محتوای ویدئویی که بزرگتر و غنی تر مردم سعی می کنید به در آمد و سرمایه گذاری بر روی. و به همین دلیل آنچه MSCHF می کند این است که آن را تقریبا مانند یک پانچ در قدرت که می شود به داستان در راه است که بیشتر انسان و کمتر وابسته به پلت فرم.”

اما چگونه می توانم به شما آشتی پانچ با در نظر گرفتن یک تن از پول در سرمایه گذاری بودجه?

“شاید آنها فقط آلت در پروژه هنر. سرمایه گذاران ما می دانیم که آنها همراه برای سوار شدن که می گوید:” می گیرد. و سپس اضافه می کند: “سرمایه گذاران باید مراقب باشید.”

Whaley و گرینبرگ می گویند همه گیر نیست تغییر زیادی در مورد MSCHF کسب و کار با دو استثنا: گرینبرگ در حال حاضر کار از پدر و مادر خود را’ زیرزمین و فوق زنجیره تامین اختلال.

“چیزی که من مشاهده کرده اند که موضوع مشترک از افرادی که رسیدن گفتن چه مقدار از آنها نیاز دارید و یا نگاه به جلو به MSCHF قطره و حتی بیشتر در حال حاضر می گوید:” Whaley وقتی ما تصویری چت در ماه آوریل است. “وجود دارد هیچ چیز برای انجام. مردم فقط خسته شدم.” که داده MSCHF حس تازه ای از ماموریت که حداقل نیمی تولید شده توسط scads از افرادی که کار خود را دوست دارم. “این نوع کنایه آمیز است که ما دوست داریم احساس کنیم که ما را در اینترنت اما در حال حاضر ما به معنای واقعی کلمه انجام آن از زیرزمین,” او می گوید.

و فیزیکی خود را قطره در ادامه به فروش. MSCHF به تازگی قطع لکه از Damien Hirst نقاشی به فروش می رسد و هر یک به صورت جداگانه برای $480 برای هر شخص در حال حاضر لکه های خود را در بازار فروش مجدد. “تا آنجا که کسب درآمد می رود و دوست دارم که چگونه ما در حال ساخت پول به عنوان یک کسب و کار در این سال هیچ چیز تغییر کرده است از ما طرح اصلی می گوید:” می گیرد. به خوبی مرتب کردن بر اساس. MSCHF نیست استخدام. و هر چند این تیم در حال برنامه ریزی برای باز کردن یک فضای فیزیکی در سال جاری است که نمی خواهد اتفاق می افتد یا نه.

Whaley نیز آگاه چگونه اینترنت فرهنگ در حال تغییر است که در مورد آنچه شما می خواهم انتظار از کسی که صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد چگونه به هنر آنلاین. “اینترنت فقط تبدیل شدن به بسیار خلاق می گوید:” می گیرد. “مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای نوع خواهم به برخی از سبک سری به موقعیت های ما در برخورد با. مثل همه این افراد در توییتر آنها فقط در حال خنده دار, درست است ؟ مانند آن را در واقع خنده دار. این نیست که مردم ناخالص یا مانند نامناسب است.”

در راه او می گوید: هر کس ایجاد خود MSCHF.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>