آمازون الکسا برنامه دوباره طراحی را به تمرکز بر روی بیت های مردم در واقع با استفاده از

آمازون الکسا برنامه در iOS, آندروید, و آتش سیستم عامل است که دوباره طراحی را به تمرکز بر روی الکسا هسته قابلیت به جای آن شخص ثالث “مهارت” و یا پیش بینی آب و هوا TechCrunch گزارش.

صفحه نمایش است که در آن بزرگترین تغییرات به نظر می رسد ساخته شده است. برای شروع دکمه برای احضار الکسا در حال حاضر برجسته نشان داده شده در بالای صفحه نمایش به جای پایین. سپس به جای نشان دادن شما یک آب و هوا و یک لیست از توصیه های شخص ثالث و مهارت های برنامه را در حال حاضر نشان می دهد یک لیست شخصی از الکسا اقدامات — اعم از تنظیم آلارم برای دسترسی به تازگی بازی موسیقی یا ساخت یک لیست خرید — متفاوت خواهد بود که بسته به اینکه چگونه شما با استفاده از این برنامه است.

در ضمن شخص ثالث الکسا مهارت های که قبلا در زمان غرور و افتخار از محل در بالای صفحه نمایش منتقل شده به برنامه را “بیشتر” تب جایی که آنها در حال حاضر می تواند در بر داشت زیر “مهارت ها و بازی.” TechCrunch اشاره می کند که استفاده از این مهارت ها به نظر می رسد کم و است که آنها هنوز به یک برک آوت رسید. در “بیشتر” بخش این مهارت ها پیوست و دیگر ویژگی های پیشرفته ای مانند یادآوری و روال.

طراحی جدید می آید پس از آمازون به تازگی اعلام کرد یک زن و شوهر از ویژگی های جدید جالب برای الکسا بر روی تلفن همراه. در اوایل این ماه آن را اعلام کرد که شما قادر خواهید بود به احضار آن دستیار صوتی با استفاده از فقط صدای خود را (بدون فشار دادن دکمه آبی) تا زمانی که شما در الکسا برنامه باز و هفته گذشته آن را راه اندازی یک پیش نمایش از ویژگی های جدید است که اجازه می دهد تا الکسا, راه اندازی سیستم عامل iOS و Android apps. آمازون به وضوح می خواهد الکسا برای تبدیل شدن به یک پلت فرم اگنوستیک جایگزین برای گوگل دستیار و سیری و آن برنامه تلفن همراه است که بخش مهمی از ساخت آن اتفاق می افتد.

آمازون می گوید: برنامه جدید نورد از به تدریج در طول ماه آینده است و باید برای همه در دسترس در iOS, آندروید, و, آتش, سیستم عامل کاربران تا پایان ماه اوت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر