گوگل یک نسخه پشتیبان تهیه کنید iOS و یا دستگاه های آندروید به صورت رایگان

گوگل یک سرویس ذخیره سازی ابر است که گوگل راه اندازی شد در سال 2018 خواهد شد در حال حاضر پشتیبان گیری خود را iOS یا آندروید تلفن به صورت رایگان و با حساب Google خود را. برنامه های iOS قادر خواهد بود برای پشتیبان گیری از عکس های خود را فیلم ها, مخاطبین و رویدادهای تقویم تحکیم آنچه ارائه شده توسط خدمات مختلف مانند عکس ها و درایو را به یک مکان Android Authority ، در ضمن برنامه اندروید است که می تواند در حال حاضر پشتیبان گیری از طیف وسیعی از فایل ها از تلفن خود را در حال حاضر ارائه پشتیبان گیری بدون گوگل یک عضویت.

همراه با پشتیبان گیری از فایل ها, گوگل, یکی نیز به روز شده به آن را آسان تر برای مدیریت است که فایل های ذخیره شده. این ذخیره سازی از ویژگی های مدیریت در دسترس است از هر برنامه و یا وب سایت و به شما اجازه مدیریت فایل های ذخیره شده از درایو Gmail, و عکس ها در یک مکان.

شما 15GB ذخیره سازی به صورت رایگان و شخصی خود را در حساب کاربری گوگل (G مجموعه حساب ها پشتیبانی نمی شود با ویژگی های جدید) و گوگل پرداخت می شود ارائه می دهد ذخیره سازی برنامه هایی که در شروع $1.99 یک ماه برای 100GB از ذخیره سازی. گوگل می گوید: ویژگی های جدید در حال نورد از برای آندروید در روزهای آینده و این که جدید برنامه iOS است که به زودی راه اندازی. یک لیست کامل از کشورهایی که گوگل یکی در دسترس است را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>