اپل گزارش قوی Mac و iPad فروش در شکستن رکورد Q3 درآمد

اپل امروز گزارش بسیار قوی در سه ماهه سوم درآمد ارائه دیگر نگاه کنید که چگونه این شرکت با دادن تلفات این COVID-19 همه گیر است که مصرف در آن کسب و کار است. تحلیلگران به حال شده است در انتظار در اطراف $52.3 میلیارد دلار در درآمد و سود هر سهم $2.07 اما سیب های خرد شده آن پیش بینی با $59.7 میلیارد دلار در سال درآمد تا 11 درصد از سال گذشته در سه ماهه سوم و EPS از $2.58 تا 18 درصد است. این شرکت اعلام کرد چهار-برای یک سهام تقسیم در کنار درآمد و گفت که “هر یک از سهامداران اپل از رکورد در پایان کسب و کار در اوت 24, 2020 دریافت سهام اضافی برای هر سهم برگزار شد در ثبت تاریخ است.”

به عنوان تبدیل شده است هنجار اپل خدمات و wearables بخش انجام شده به شدت. اما آی فون, مک و اپل همه شانس خوبی در طول Q3 به عنوان به خوبی. با به روز رسانی 13-inch MacBook Pro منتشر شد در کل مک بوک خط در حال حاضر ساخته شده تبدیل به قابل اعتماد تر صفحه کلید در سمت چپ و بحث برانگیز “پروانه ساز” طراحی ، که به احتمال زیاد فقط کمک کرد که در حال حاضر تقاضای بالا برای کامپیوتر و تبلت به عنوان کنترل از راه دور کار همچنان برای بسیاری از مردم است.

این بود که در سه ماهه اول به عامل فروش از نسل دوم آی فون SE است که اپل ارزان ترین آی فون با قیمت با شروع از $399. فروش آیفون به خصوص آهسته برای سه هفته اول ماه مارس با توجه به بلومبرگ مصاحبه با مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک اما برداشت تا پس از آن.

این شرکت انتظار برای اعلام یک ترکیب جدید از “آیفون 12” دستگاه در اوایل پاییز از جمله یکی با 5.4 اینچ صفحه نمایش است که باید درخواست تجدید نظر به مصرف کنندگان به دنبال یک اندازه کوچکتر تلفن با همان تمام صفحه طراحی به عنوان بزرگتر هستند. این شایعه که این خواهد بود که اپل به ارمغان می آورد 5G به برخی از اپل هر چند گزارش شده است که 5G مدل ممکن است کشتی دیرتر از معمول سپتامبر پنجره آزادی.

محصولات دیگر شایعه برای انتشار در این سال یا اوایل سال آینده شامل حق بیمه اپل مارک هدفون دوباره طراحی iMac اولین مکینتاش در حال اجرا در اپل خود سیلیکون کاشی مانند ردیابی دستگاه و بیشتر. اپل در حال حاضر نشان داد بسیاری از ویژگی های نرم افزار جدید آینده به iOS 14, iPadOS 14, macOS, Big Sur, watchOS و tvOS با عمومی نسخه های بتا در حال حاضر در دسترس برای بسیاری از به روز رسانی.

اپل کاهش یافته است به ارائه درآمد راهنمایی برای این سه ماهه به علت ادامه داد: عدم اطمینان از COVID-19 همه گیر و آن را انجام نمی دهد بنابراین برای سه ماهه چهارم یا نه. پس از به طور خلاصه بازگشایی آنها را به مشتریان اپل تا به حال به reclose تعدادی از آن فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده به عنوان COVID-19 موارد سنبله در سراسر بسیاری از کشورهای. فروشگاه که باز باقی می ماند عامل در ظرفیت محدود و نیاز به حرارت چک قبل از مردم می توانید وارد کنید. هر دو کارکنان و خریداران باید پوشیدن ماسک.

Nicola Sturgeon Announces Further Easing Of The Coronavirus Lockdown In Scotland

همه گیر نیز به عقب رانده اپل اصلی قاب زمان برای بازگشت به کار در دفاتر آن است. این شرکت با “لگد زمان دوره” بازگشت به اوایل سال آینده طبخ گفته بلومبرگ.

درآمد اپل گزارش می آید یک روز پس از طبخ شهادت در کنار همکار بزرگ با تکنولوژی مدیران جف بزوس سوندار پیچای و مارک زوکربرگ به عنوان نمایندگان مجلس در ادامه بررسی پتانسیل نقض ضد تراست و اینکه آیا شرکت های عظیم در حال حاضر خوب بکار بردن قدرت بیش از حد. در طبخ مورد کمیته قضایی مجلس عمدتا فشرده اپل رئیس اجرائیه در این شرکت اجرا می شود برنامه فروشگاه و هزینه اشتراک آن جمع آوری از توسعه دهندگان. “ما اعمال قوانین برای همه توسعه دهندگان به طور مساوی” کوک گفت: هر چند اسناد و مدارک به دست آمده توسط این کمیته نشان می دهد شرکت هایی مانند آمازون بدست درمان خاص.

اما که دیروز بود. طبخ تا به حال بیشتر پیروز تن امروز. “در زمان نامشخص این عملکرد عهد به نقش مهم محصولات ما در مشتریان ما زندگی می کند و به اپل بی امان نوآوری او گفت:” در درآمد مطبوعاتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>