اپل در حال حاضر با ارزش ترین در جهان داد و ستد عمومی شرکت

اپل در حال حاضر با ارزش ترین در جهان publicly traded company, عبور, عربستان سعودی, دولت متعلق به شرکت نفت سعودی آرامکو. به عنوان نزدیک از کسب و کار جمعه, اپل بازار ارزیابی $1.84 تریلیون در حالی که عربستان آرامکو است $1.76 تریلیون توجه به CNBC. سهام اپل است که در یک تا حد زیادی-صعود مداوم پس از پایان ماه مارس بسته تا بیش از 10 درصد در روز جمعه پس از شرکت شکستن رکورد درآمد سه ماهه سوم روز پنج شنبه در پایان روز در $425.04.

اپل کل درآمد برای Q3 ضربه $59.7 میلیارد دلار تا 11 درصد از سال گذشته است. قوی Mac و iPad فروش شد برجسته و این شرکت به احتمال زیاد شاهد افزایش تقاضا برای این دستگاه در حالی که مردم شده اند پناه در محل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. اپل همچنین اعلام کرد چهار-برای-یک سهام تقسیم شده که بخشی از آن در سه ماهه سوم درآمد که کاهش قیمت سهام فردی.

آمازون, Facebook و گوگل تمام اعلام کرد درآمد دیروز نیز هست و برای اکثر آنها تا به حال خیلی خوب محله. آمازون دو برابر سود خود را — در طول یک بیماری همه گیر. Facebook دیدم یک کاربر در روز افزایش از 12 درصد در سال بیش از سال به 1.79 میلیارد دلار است. و ترکیب این چهار شرکت مشبک $28.6 میلیارد دلار سود. به عنوان همکار من لیز Lopatto قرار داده و آن را در طول همه گیر های شرکت های فن آوری در حال جمعآوری آن در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>