‘League of Legends’ مسابقات قهرمانی جهان برگزار خواهد شد در شانگهای شروع در ماه سپتامبر

حتی اگر بسیاری از esports مسابقات در این سال بوده است به تعویق افتاده و یا لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شورش اعلام کرد که بازی در آن برگزار خواهد شد , لیگ از افسانه های مسابقات قهرمانی جهان سال 2020 در شانگهای از 25 سپتامبر تا اکتبر 31st. فینال برگزار خواهد شد در Pudong ورزشگاه فوتبال. این شرکت می گوید با میزبانی این رویداد در یک سایت و نه سایت های مختلف آنها قادر خواهید بود به بیشتر از نزدیک کنترل نشان می دهد محیط زیست است.

در حال حاضر برنامه های تماس برای مراحل اولیه این مسابقات به هیچ فرد مخاطبان است. این شرکت می گوید که می خواهد با تکیه بر “محلی دستورالعمل” به تصمیم می گیرید که آیا اجازه می دهد تا یک فرد برای مخاطبان نهایی. اگر اطلاعات بیشتر در مورد بلیط و هر گونه اقدامات ایمنی که باید اعمال شود در دسترس خواهد بود بعد از این تابستان.

“ما همچنان به استفاده از راهنمایی های بهداشتی مختلف سازمان ها و مقامات محلی و ملی را اولویت بندی ایمنی برای بازیکنان ما طرفداران و همه درگیر با آوردن جوانان 2020 به زندگی” شورش در بیانیه ای گفت.

ورزش های دیگر لیگ را دوباره با کشت از اقدامات حفاظتی در محل با بازیکنان در NBA و بازی MLB قبل از مجازی مخاطبان و NHL شروع حذفی آن فصل با فن صداهای لوله کشی در. بازیکنان در حال آزمایش این ویروس به طور منظم و محدود به “حباب” با سفر محدود است. اما تلاش برای مهار این ویروس از گسترش داشته اند مخلوط موفقیت; حداقل 29 MLB بازیکنان و کارکنان در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 و چندین بازی لغو شده با توجه به ESPN.

شورش نیست جزئیات چه اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از بازیکنان در لیگ از افسانه های مسابقات قهرمانی جهان سال 2020 و یا اینکه آیا آنها می تواند محدود به یک حباب. در ماه فوریه چینی , لیگ از افسانه, لیگ برتر به حالت تعلیق در شخص بازی در میان شیوع کروناویروس و معطوف به یک فرمت آنلاین.

مسابقات و رویدادهای سراسر سرپرستی, لیگ از افسانه, PUBG, Dota 2, Counter-Strike, این بازی مبارزه با جامعه و بسیاری از تعویق افتاده بودند و یا لغو آشکار در بهار به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>