فیس بوک حذف شبکه ترول نما به عنوان حامیان ترامپ سیاه

فیس بوک ده ها حساب را حذف کرد که می گوید بخشی از یک مزرعه ترول بود که وانمود می کرد آمریکایی های آفریقایی تبار هستند در حمایت از رئیس جمهور دونالد ترامپ و حامیان QAnon، شرکت گفت، برای نقض سیاست های خود را در برابر رفتار هماهنگ غیر معتبر است.

بنابر گزارشی که در مورد فعالیت های اجرایی آن در ژوئیه آمده است، فیس بوک ۳۵ حساب فیس بوک، سه صفحه و ۸۸ حساب اینستاگرام را برای «نقض سیاست ما در برابر دخالت خارجی، که رفتار نامعتبر هماهنگ شده از طرف یک نهاد خارجی است» حذف کرد. فعالیت توسط شبکه طرفدار ترامپ در رومانی سرچشمه, فیس بوک گفت, و در اینستاگرام با استفاده از برچسب ها مانند “BlackPeopleVoteForTrump فرستاده شده است.” صفحات حدود ۱۶۰۰ دنبال کننده در فیس بوک داشت و حدود ۷۲۰۰ نفر حساب های اینستاگرام را دنبال می کنند.

فیس بوک در گزارش خود این شبکه را شرح داده است:

افراد پشت این شبکه از حساب های جعلی استفاده می کنند – که برخی از آنها قبلاً توسط سیستم های خودکار ما شناسایی و غیرفعال شده اند- تا به عنوان آمریکایی مطرح شوند، محتوای خود را تقویت و نظر دهند و صفحات از جمله برخی از صفحات را به عنوان رئیس جمهور ترامپ فن صفحات مدیریت کنند. این شبکه در مورد اخبار و رویدادهای داخلی آمریکا، از جمله انتخابات نوامبر آینده، کمپین ترامپ و حمایت از کمپین توسط آمریکایی های آفریقایی تبار، ایدئولوژی محافظه کار، اعتقادات مسیحی و قانون نوشته شده است. همچنین آنها به طور مکرر توسط شبکه های خبری محافظه کار آمریکایی و کمپین ترامپ، داستان هایی را بازنشر می کنند.

فیس بوک همچنین چند صد حساب جعلی متصل به سازمان رسانه ای محافظه کار گروه رسانه ای Epoch را حذف کرد، که می گوید تئوری های توطئه گسترش در مورد کروناویروس. آن شبکه شامل ۳۰۳ حساب فیس بوک، ۱۸۱ صفحه، ۴۴ گروه فیس بوک و ۳۱ حساب اینستاگرام بود که ۲ میلیون دنبال کننده ترکیبی داشت.

بنابر گزارش فیس بوک، حساب های جعلی به TruthMedia متصل شده بودند، یک خروجی دیجیتال آن را از پلت فرم ممنوع کرده است. علاوه بر اطلاعات غلط در مورد ویروس کوروناویروس و اعتراضات در ایالات متحده، حساب ها تئوری های توطئه های مختلف را تحت فشار قرار دادند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>