6 استراتژی برای غلبه بر موانع که شما را نگه دارید از موفقیت

استفان کینگ به طور مشهور اولین رمان خود را در بن پس از رد شدن برای 30 th بار پرتاب کرد، و آن را تنها به این دلیل بود که همسرش آن را از زباله که او را به مدت زمان و در رفت و به یکی از موفق ترین نویسندگان بین المللی با بیش از 50 کتاب[1] ! واضح است که غلبه بر موانع به طور طبیعی به پادشاه آمد.

ماری آننگ[2] یکی از تنها 2 فرزند برای زنده ماندن از 15 خواهر و برادر خود را هنگامی که پناه دادن به زیر تشک در طوفان طوفان ینور همه به جز مری را کشت. خانه کوچک پدر و مادرش در کنار دریا سیل زده بود، او نمی توانست برای یادگیری خواندن و نوشتن به مدرسه برود، و با این حال او یکی از مشهورترین فسیل یاب های دوران خود شد، و در زمانی که زنان حتی اجازه رفتن به دانشگاه را نیافتند، بر علم دیرینه شناسی تأثیرگذار بود.

یک مشتری موانع بزرگی را که با آن مواجه شده اند توصیف کرد: “مردی، احساس می کنم دارم به یک دیوار بزرگ نگاه می کنم و مهم نیست که چه کاری انجام دهم هرگز نمی توانم از آن سر در بیاوریم.” در کمتر از دو ساعت، ما آن دیوار را به زیر و رو کردن کاهش دادو آن شخص در حال حاضر در حال دستیابی به چیزهایی است که آنها فکر نمی کردم ممکن است. در این مقاله ما کشف چگونه شما همچنین می توانید غلبه بر موانع شما روبرو برای به دست آمدن آنچه شما می خواهید در زندگی شروع خواهد شد.

… هر چه می خواهید باشید یا به آن دست پیدا کنید، باید موانع را در راه خود پیدا کنید و از شر آنها خلاص ید.

اگر این کار را نکنی، در معرض خطر قرار می داری:

 • ناکامی مداوم که موفقیت همیشه احساس می کند که از دست دادن یا تحویل به شخص دیگری (کمتر از شما مستحق).
 • احساس گناه که شما باید به دست آورد بیشتر، اما شما فقط مهارت، هوش، اعتماد به نفس و یا توانایی را داشته باشند،که تقصیر شما نیست، درست است؟
 • غم و اندوه و افکار قریب به اتفاق است که می گویند شما نمی توانید آن را انجام دهد، که به این معنی است که شما را متوقف تلاش و شکست.
 • مکالمات تکراری که بارها و بارها در سر شما اجرا می شود که آرزو می کنید می توانید به مردم بگویید که واقعا چه فکر می کنید و می خواهید به آن دست بیاید.
 • عصبانیت به عنوان هر مهم تر از شما و گرفتن آنچه شما می خواهید از زندگی.
 • استرس است که تاثیر سلامت جسمی، عاطفی، و روانی خود را به عنوان شما هرگز به جایی که شما می خواهید بروید.

اینها تنها چند راه هستند که با موانع زندگی شما سر و کار نداریم، می تواند اثری طولانی مدت و به درد نخورد.

بیایید به شما 6 استراتژی بسیار موفق برای غلبه بر موانع خود را در زندگی و موفقیت شما می خواهید (و سزاوار!).

1. گوش دادن بسیار با دقت

ما به ندرت به حرف های دیگر گوش می کنیم و حتی در گوش دادن به خودمان هم بدتر می کنیم. مشتریان اغلب به من می گن که چطور در چیزی وحشتناک هستند، اما به ندرت می شنوند که چه چیزی را در مورد خود می داند. آنها انتخاب می کنند که فقط بر روی تفکر تکراری انتقادی تمرکز کنند تا هر چیز دیگری که درباره خود می دونن.

قبل از اینکه شروع به باور کردن چیزهای خوب کنید، باید واقعا ً بفهمید که چه چیزی را به خودتان می گید. و به ندرت موانع با یک علامت نئون می گویند “مانع در اینجا!” پس چطور می تونی چیزی رو درست کنی که با اسم یا فکر دیگه ای مخفی بشه؟

در اینجا برخی از افکار رایج است که مردم معتقدند که به ما می گید موانع در زندگی خود وجود دارد:

 • فقط راهش همينه
 • من به اندازه کافي باهوش نيستم
 • من نمی توانم صحبت کردن برای به دست گرفتن آنچه من می خواهم; فقط کار انجام شده نيست
 • من به اندازه کافي خوب نيستم که به چيزي که ميخوام برسم
 • من ساعت کافی برای انجام همه این کارها را ندارم.
 • من نمی دانم از کجا شروع کنم، بنابراین من در پایان هیچ کاری انجام نمی دهم.
 • من هرگز نمی دانم چه چیزی را به گفتن.
 • من از اون آدمايي نيستم که بتونه به ش برسه

یک دقیقه به فکر افکاری باشید که در ذهن شما آزاد افتاده است و کمتر از مثبت است.

چه احساسي بهت دست ميده؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>