چگونه برای متوقف کردن زندگی در خلبان خودکار با آنتونیو Neves

در این قسمت از برنامه Lifehack، من مصاحبه با آنتونیو Neves در مورد چگونگی توقف زندگی در autopilot و شروع به زندگی عمدی.

آنتونیو نویس، سخنران رهبری، نویسنده، میزبان پادکست و روزنامه نگار برنده جایزه در سطح بین المللی است. او نویسنده سه کتاب، از جمله کتاب بعدی خود را، توقف زندگی در خلبان خودکار: مسئولیت زندگی خود را و کشف دوباره یک Bolder،شادتر شما . آنتونیو در پادکست خود بهترین چیز، با افراد جذاب در مورد “بهترین چیز” برای آنها اتفاق می افتد که هرگز در رزومه ظاهر می شود، زیستی و یا در گفتگو آمده است.

برای نزدیک به 10 سال، آنتونیو به سازمان ها کمک کرده است تا تعامل محل کار را افزایش دهند، فرهنگ های قوی پاسخگویی را ایجاد کنند، و داستان هایی را تعریف کنند که باعث لاغر شدن مردم می شوند. مشتریان و مخاطبان آنتونیو برخی از بزرگترین مارک های در جهان از جمله: گوگل، هتل ها و استراحتگاه استاروود در سراسر جهان، دانشگاه استنفورد، و تعداد بی شماری بیشتر است.

آنتونیو به عنوان خبرنگار، میزبان و تهیه کننده برای بیش از ۱۰ سال در شهر نیویورک با شبکه های برتر شامل ان بی سی، پی بی اس، شبکه های BET، عصر تبلیغات و نیکلودئون کار کرد. آنتونیو دانش آموخته دانشگاه میشیگان غربی است و مدرک کارشناسی ارشد را از دانشگاه کلمبیا کسب کرده است.

تماشای مصاحبه و یادگیری نحوه زندگی با قصد به جای اجازه آن را رانش توسط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>