دعاوی تیک تاک علیه دولت ترامپ می تواند به عنوان اوایل به عنوان سه شنبه

آمده

TikTok قصد دارد به شکایت دولت ترامپ بیش از دستور اجرایی رئیس جمهور ممنوع برنامه در ایالات متحده ، و شرکت ممکن است طرح دعوی در دادگاه در اوایل سه شنبه ، NPR گزارش داد.

به گزارش NPR،طرح دعوی در دادگاه استدلال خواهد کرد که اقدام رئیس جمهور خلاف قانون اساسی است زیرا TikTok زمان برای پاسخ دادن به. همچنین این طرح دعوی ادعا خواهد کرد که توجیه رئیس جمهور برای ممنوعیت این شرکت تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا است- بی اساس است، NPR گزارش داد.

بر اساس دستور اجرایی رئیس جمهور امضا شده پنجشنبه، ایالات متحده تمام معاملات با شرکت مادر بایت داندیک TikTok در عرض 45 روز مسدود، به منظور “آدرس اضطراری ملی با توجه به اطلاعات و ارتباطات فن آوری زنجیره تامین.”

در این دستور چنین است: «ایالات متحده باید علیه صاحبان تیک تاک برای حفاظت از امنیت ملی ما اقدام تهاجمی انجام دهد»

یک سخنگوی TikTok از اظهار نظر در شنبه ، و اشاره به شرکت در وبلاگ ارسال شده در این موضوع. در نوشته های وبلاگ آمده است: «ما روشن کرده بودیم که تیک تاک هرگز داده های کاربر را با دولت چین به اشتراک نگذاشته است، نه محتوای سانسور شده را به درخواست خود به اشتراک گذاشته است» “این دستور اجرایی خطر تخطئی اعتماد کسب و کارهای جهانی به تعهد ایالات متحده به حاکمیت قانون را به خطر می بیند، که به عنوان آهنربا برای سرمایه گذاری و دهه ها رشد اقتصادی آمریکا را به دنبال داشته است. و این یک پیشقدم خطرناک برای مفهوم بیان آزاد و بازارهای باز تعیین می کند.”

شرکت گفت که برنامه ریزی شده برای “پیگیری تمام راه های درمان در دسترس ما” برای اطمینان از آن بود که نسبتا درمان می شود. این مشخص نیست که چگونه چنین ممنوعیتی بر مذاکرات مداوم بین مایکروسافت و بایت داندس برای به دست آوردن TikTok در آمریکا تاثیر می گذارد، بحث هایی که مایکروسافت گفت: تا 15 سپتامبر به پایان خواهد رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>