آمریکا 5 میلیون مورد ویروس کوروناویروس را می گذرد

به عنوان مدارس در سراسر کشور مبارزه برای کشف چگونه — و یا اگر — به با خیال راحت باز کردن مدارس به معلمان و دانش آموزان ، تعداد موارد coronavirus در ایالات متحده تصویب 5 میلیون در روز یکشنبه ، به گزارش مرکز تحقیقات Coronavirus در دانشگاه جانهاپکینز. و بر اساس یک تحلیل واشنگتن پستی، آمریکا تنها ۱۷ روز پس از گذشت ۴ میلیون مورد، به این علامت ۵ میلیون یکم ضربه زد.

آمریکا در تعداد موارد کوروناویروس جهان را رهبری می کند که نزدیک به یک چهارم از ۱۹.۷ میلیون مورد در سراسر جهان را به خود می بیند. از روز یکشنبه، برزیل با بیش از 3 میلیون مورد دوم شد، و پس از آن هند در 2.1 میلیون مورد. و آمریکا در بالای یکی دیگر از لیست ویروس های کوروناویروس گریم، به گفته جانز هاپکینز، با بیش از 162،000 مرگ است.

در حالی که محققان در دانشگاه واشنگتن معتقدند که شمارش مورد ممکن است در بسیاری از ایالت های سخت ضربه اوج گرفته است، آنها در حال حاضر پیش بین که تعداد مرگ و میر مربوط به coronavirus در ایالات متحده می تواند 300،000 تا دسامبر آمار، NPR گزارش داد. نیویورک، که در روزهای اولیه همه گیر شدن ضربه سختی خورد، بیشترین مرگ و میر ویروس های کوروناویروس را در میان ایالات آمریکا دارد، در بیش از ۳۲۰۰۰ نفر، و به دنبال آن نیوجرسی تقریباً ۱۶۰۰۰ نفر و کالیفرنیا با بیش از ۱۰۰۰۰ مرگ، داده های جانز هاپکینز را نشان می دهد.

در روز شنبه، رئیس جمهور ترامپ چهار دستور اجرایی را امضا کرد که هدف آن ها ارائه امداد رسانی به ویروس کوروناویروس بود، اما مشخص نیست که آیا آنها از قانون پیروی می کنند یا نه. نرخ بیکاری در آمریکا در حال حاضر ۱۰ درصد است.

ایالات متحده به 5 میلیون مورد رسید همان روز نیوزیلند اعلام کرد که 100 روز بدون هیچ مورد جدیدی از انتقال داخلی از ویروس کورونا رفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>