تلویزیون جدید TCL 650 6-series 4K دارای نور پس نور مینی ال ای دی است و از بازی 120هرتزی

پشتیبانی می کند

TCL ترکیب جدید خود را از میانبرد 5- و 6-سری 4K تلویزیون برای سال 2020 معرفی کرد. مانند سال های گذشته، آنها در ارزش زیادی بسته بندی، با طراحی خوب، چهار پورت HDMI، و ساخته شده در نرم افزار Roku که ممکن است نیاز به خرید یک دستگاه جریان را از بین ببرد. مهم تر از آن، آنها همچنین در حمایت کامل از استانداردهای HDR بسته، بنابراین شما نمی خواهد از بازی بعدی HDR فعال سوپر بول، هر زمان که خواهد شد. ویژگی های TCL آنچه را که TCL “HDR Pro Pack” می نامد، با پشتیبانی از دالبی ویژن، HDR10، و HLG. چه حکم بسیاری از توجه شما، هر چند، ویژگی های حق بیمه، مانند صفحه نمایش QLED غنی از کنتراست و نور پس روشن ی مینی LED دقیق، که پایین مقیاس قیمت گذاری کشویی و بسیار مقرون به صرفه تر است.

در پایان کم، تلویزیون ۵ ۰ اینچ ۵ اینچی (مدل ۵۰S۵۳۵) ۴۰۰ دلار هزینه دارد و دارای صفحه QLED، پانل نرخ تجدید ۶۰ هرتز، و ۴۰ منطقه کم نور محلی است. این قطعا گزینه شما می خواهید اگر شما هوس تجربه ترین سینمایی و یا یکی که برای بازی سریع گام مناسب است، اما 400 دلار QLED تلویزیون؟ این عالی است. سری ۵-جدید TCL نیز در یک مدل ۵۵ اینچی ۴۵۰ دلاری و ۶۳۰ دلار ۶۵ اینچی در دسترس است که هر کدام به ترتیب با یک برجستگی کمی در مناطق دیمینگ محلی به ۴۸ و ۵۶ می رسه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>