Google اعلام کرد ابزار جدیدی برای کمک به آموزش مجازی در طول همه گیر

Google روز سه شنبه اعلام کرد تعدادی از ویژگی های جدید در راه کمک به آموزش مجازی آسان تر است، از جمله به روز رسانی به گوگل خود را ملاقات کنفرانس و ابزار کمک به تاهل جدید است که فقط نیاز به یک عکس از تلفن.

برای ملاقات، گوگل می گوید که یک نمای کج تر که می تواند تا ۴۹ شرکت کننده در جلسه را نشان دهد، که گوگل برای اولین بار در ماه ژوئن اعلام کرد، اکنون در ماه سپتامبر وارد خواهد شد. Google برای اولین بار نمای کاشی شده خود را برای Meet در ماه آوریل با توانایی دیدن ۱۶ شرکت کننده در یک زمان راه اندازی کرد. بنابراین قادر بودن به دیدن 49 نفر در یک بار خواهد دید گالری ملاقات در مقایسه با زوم را به ارمغان بیاورد. Google محصول دیجیتال وایت برد خود، Jamboard را در ماه سپتامبر نیز در Meet ادغام خواهد کرد و در ماه اکتبر، گوگل توانایی تاری یا جایگزینی پس زمینه شما در Meet (قابلیتی که در ماه ژوئن نیز اعلام کرد) را اضافه خواهد کرد.

G Suite Enterprise for Education customers will be able to create breakout rooms in Meet starting in October, which could allow virtual classes to break out into smaller group discussions. همچنین در ماه اکتبر، معلمان قادر خواهند بود تا حضور در جلسات ملاقات را پیگیری کنند.

و برای کمک به دیدار با مربیان و مربیان در G مجموعه تصدی برای آموزش و پرورش رده مدیریت کلاس ها راحت تر ، گوگل نیز اعلام خواهد کرد که آن را رول کنترل های جدید تعدیل. در آخر این ماه، کنترل کننده ها قادر خواهند بود که افراد را از پیوستن به جلسات پس از لگد زدن از اتاق یا دو بار ورود به آن ها باز دارد، که ممکن است به جلوگیری از مختل کردن کلاس های آموزشی به طور نابالغی کمک کند. در ماه سپتامبر، گوگل به مدیر اجازه می دهد که یک کلاس ملاقات را برای همه در یک زمان پایان دهد، درخواست های فله ای را برای پیوستن به یک کلاس تأیید یا رد کنند، چت در جلسه را خاموش کنند، محدود کنند که می توانند در یک کلاس حضور داشته باشند، و تنظیمی را روشن کنند که تا زمانی که معلم به آن ملحق نشده است جلسه ای را شروع نکند.

در میان برخی دیگر از به روز رسانی های غیر ملاقاتی گوگل اعلام کرد در روز سه شنبه، گوگل ابزارهای جدید را به اشتراک گذاشت تا به دانش آموزان کمک کند استفاده از تلفن های خود را یاد بگیرند. برای مثال، دانش آموزان اکنون می توانند با جستجوی آنها در گوگل نزدیک به ۱۰۰ مفهوم در زیست شناسی، شیمی و دیگر موضوعات STEM را تجسم کنند و سپس به مدلی از آن مفهوم در واقعیت ی تقویت شده در دستگاه های اندروید و iOS نگاه کنند. و گوگل به دانش آموزان اجازه خواهد داد که با مشکل تدبر فقط با گرفتن عکس از آن با استفاده از گوگل لنز یا گوگل متعلق به آموزش و پرورش App Socratic کمک دریافت کنید.

اگر می خواهید در مورد بسیاری از به روز رسانی های آموزشی متمرکز گوگل اعلام شده در روز سه شنبه، بررسی خلاصه گوگل در اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>