چگونه برای خلاص شدن از شر آن زبانه ملاقات تحریک کننده در جی میل برای آندروید و iOS

من هیچ چیز در برابر گوگل دیدار پلت فرم ویدئوکنفرانس — من حتی چند بار با بستگان استفاده می شود — اما من نمی توانم کمک به اذیت زمانی که ویژگی است که در من از طریق برنامه های دیگر تحت فشار قرار دادند. به طور خاص، جی میل. ملاقات برای اولین بار در برنامه Gmail دسکتاپ بهار گذشته ظاهر شد، اما آن را تا فضای زیادی را نمی کند و منطقی آسان به چشم پوشی (و یا حذف از روی صفحه نمایش خود را، اگر شما تا آرزو).

اما، با این حال، Meet از طریق دو زبانه که در نهایت ظاهر خواهد شد (اگر قبلاً هم نرفته اند) در پایین صفحه نمایش شما، راهی برای برنامه جی میل موبایل می شود: یکی با برچسب «نامه» و یک برگه با برچسب «ملاقات» . مشکل اینجا تنها این نیست که شما را تحت فشار قرار می دهد تا از یک برنامه خاص ویدئوکنفرانس استفاده کنید در حالی که تنها کاری که می خواهید انجام دهید چک کردن ایمیل شماست، بلکه این کار باعث بالا گرفتن فضا نیز می شود، حاشیه پایین برنامه را گسترش می دهد و تقریباً سه خط کمتر برای کار کردن با آن به شما می دهد.

Gmail with the new bottom-screen tabs.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>